Paskolos įsiskolinusiems asmenims 2022

Paskolos įsiskolinusiems asmenims – 2020 metais vis dar egzistuojanti galimybė pakeisti turimų įsipareigojimų mėnesio įmokas. Klientai gali skolintis turimų įsipareigojimų perkėlimui! Tokios paskolos išduodamos visiems, kurie gauna pajamas. Tai vienas iš pagrindinių būdų išsisukti iš sunkios ekonominės situacijos.

Paskolos įsiskolinusiems asmenims visada išduodamos palankesnėmis sąlygomis nei įprastas greitasis kreditas. Tai nepasikeitė nuo tada, kai jos atsirado, todėl ir 2020 metais galite jį gauti pigiau nei kitas paskolas. Taip greitųjų paskolų bendrovės siekia užsidirbti papildomai, nes jos ir taip refinansuoja turimus įsipareigojimus mažesnėmis palūkanomis. Pažiūrėkime į paprasčiausią pavyzdį: jūs iki šio momento prisikaupėte 10 000 eurų įsipareigojimų, kurie reikalauja 100 eurų mėnesinių palūkanų bei kitų administracinių mokesčių. Paskolų refinansavimas leis jums sumažinti šią 100 eurų mėnesinę sumą. Kartais jos gali sumažėti net iki 50% ir taip kas mėnesį jums reikės mokėti tik 50 eurų! Tai yra didelis laimėjimas ir būtent tokiu būdu refinansavimas internetu gelbsti įsiskolinusius asmenis.

Tačiau ne visi nori tik refinansuoti savo įsipareigojimus. Kai kurie nori pasiskolinti papildomai ir dėl to ieško greitos paskolos įsiskolinusiems. Jų tikslas nebūtinai yra sumažinti savo kiekvieną mėnesį atseikėjamą sumą, bet pasiskolinti papildomai. Įprastai to padaryti nėra galima, nes niekas nėra linkęs papildomai paskolinti jau daug skolų turintiems asmenims. Bet paskolos įsiskolinusiems tuo ir yra unikalios, kad jos leidžia vienu šūviu nušauti du zuikius: sumažinti palūkanas už visus turimus įsipareigojimus ir dar gauti papildomą paskolą. Jei pridėsime, kad visas procesas tampa daug paprastesnis gavus tokią paskolą, tai vienu šūviu nušaunami ir trys zuikiai.

Tam tikra prasme, kaip ir 2019, taip ir 2020 metais gauti paskolą įsiskolinusiams tapo dar paprasčiau, nes dabar paskolas įsiskolinusiems išduoda ir privatūs asmenys per tarpusavio skolinimą. Tai yra, įsiskolinę gali pasiskolinti iš žmonių net geresnėmis sąlygomis nei iki šių metų.

2020 metais atsirado ir daugiau rekomendacinių puslapių, kurių pagalba galima dar lengviau pasiskolinti įsiskolinusiems, nes tokiuose puslapiuose yra visi kreditoriai, kurie suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims. Geriausias to pavyzdys štai čia: amcredit.lt/paskolos-isiskolinusiems-asmenims

Visos paskolos įsiskolinusiems asmenims išduodamos tik po patikrinimo.

Tai yra tradiciniai vartojimo kreditai, kurių išdavimui reikia atitikti reikalavimus. Pirmiau reikalavimų laikosi paskolų teikėjai. Jie turi žiūrėti į mokumo vertinimo nuostatus. Jie turi laikytis visų etikos normų. Klientams reikia rūpintis savo finansine padėtimi bei reputacija. Jie privalo atitikti bent jau standartinėmis laikomas sąlygas.

Tai būtų:

  • Užtikrintas tvarių pajamų gavimas. Kiekvienas įsiskolinęs asmuo privalo nurodyti gaunamų pajamų šaltinį. Jeigu tai darbo užmokestis, tai tada nurodomas paskutinių 4 mėnesių pajamų vidurkis. Jeigu tai kitos pajamos, tai jas teks įrodyti pateikiant dokumentus.
  • Visos greitos paskolos įsiskolinusiems asmenims išduodamos laikantis atsakingo skolinimosi principų. Tad, čia svarbu žiūrėti ar jūsų kredito reitingas nėra labai prastas. Taip pat paskolų teikėjas privalės pažiūrėti į jūsų kredito istoriją. Ji pasako kaip jūs vykdote įsipareigojimus pagal kitas kredito ar paslaugų sutartis. Jeigu kredito istorija turi neigiamų įrašų, tai nemaža tikimybė, kad paskolų teikėjai neišduos kredito.
  • Paskolos bedarbiams irgi išduodamos, bet viskas vyksta standartine tvarka. Jeigu esate įsiskolinęs bedarbis, tai dar nereiškia, kad jums bus taikoma išimtis dėl pajamų vertinimo. Jūs jas irgi turite gauti. Kitu atveju nereikėtų tikėtis jokios greitos paskolos.

Sąlygas reikėtų analizuoti ir kreditorių puslapiuose, nes jų yra daugiau.

Kreditoriai suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims ne visais atvejais.

suteikia paskolas isiskolinusiemsJeigu jūs esate įsiskolinęs asmuo ir nežinote ar kredito įstaigos jums paskolintų pinigų, tai pirmiausia atsižvelkite į tai ar jūs atitinkate pagrindinius kriterijus. Įsiskolinę asmenys, kurie nori gauti kreditą, negali būti vėlavę mokėti įmokų ir iki šiol jų įsipareigojimai turi būti vykdomi laiku. Ne visi paskolų teikia suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims, kurie vengia įsipareigojimų vykdymo. Tik laiku apmokantys savo skolas gali gauti naujus kreditus, jeigu tik tai leidžia jų gaunamos tvarios pajamos bei jau turimų įsipareigojimų dydžiai. Nevalia teikti kredito paraiškos: sukčiams, aferistams, prasiskolinusiems, nemokiems.

Nors greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims išduodami su geresnėmis sąlygomis ir lengviau nei įprastai, tai tikrai nereiškia, kad kiekvienas gali gauti tokį kreditą. Nors jų tikslas yra padėti prasiskolinusiems, jei jūsų įsipareigojimai peržengia tam tikrą ribą, tuomet jums gali būti atsisakyta suteikti net ir paskolų refinansavimą internetu. O tuo labiau jums nebus norima leisti gauti papildomą greitąjį kreditą virš to, ką jau turite. Tiesiog jūsų skolų dydis gali būti toks didelis, kad papildomas greitasis kreditas ne tik nepadės, bet ir sumažins ir taip jau menkus šansus grąžinti kreditą.

Todėl kreipiantis dėl skolų refinansavimo jums pirmiausia derėtų įsitikinti, kad turimų skolų kiekis yra ne per daug didelis. Tai yra pagrindinė priežastis, kuri gali nulemti neigiamą atsakymą iš kreditoriaus. Antra pagal svarbumą priežastis gali būti bloga kredito istorija, kuri kreditoriui geriausiai pademonstruoja, kad jūs turite problemų grąžinant net įprastus ir pavienius kreditus. Tokiems žmonėms labai retas kreditorius bus pasirengęs paskolinti pinigų.

Jeigu ketinate dengti įsiskolinimus, tai pagalvokite apie privačius kreditorius.

paskolos isiskolinusiems asmenims

Tuos, kuriuos domina skolų padengimas naujais kreditais, būtina informuoti, jog Lietuvoje veikia toks vadinamas – sutelktinis finansavimas. Tai galimybė skolintis iš privačių asmenų. Pagrindinė tokių platformų ypatybė – skolina būrys žmonių, o ne vienas privatus kreditorius.

Visos paskolos įsiskolinusiems asmenims gali būti imamos ir refinansavimo internetu pagrindu. Tarkime jūs skolinatės tam, kad sumažintumėte turimas skolas, o tai yra ne kas kitas kaip paskolų refinansavimas. Tai vartojimo paskola, kuria dengsite turimus greituosius kreditus ar kitas kas mėnesį mokamas įmokas.

Dabar skolintojai suteikia paskolas įsiskolinusiems asmenims ir privačiai.

Galvojantiems kur būtų geriausia skolintis su mažiausiomis palūkanomis reikėtų atidžiau peržiūrėti ir privačių paskolų teikėjų pasiūlymus, nes jie irgi yra be galo naudingi. Privatūs paskolų teikėjai siūlo ir labai mažas palūkanas, ir ilgalaikius kreditus, kuriuos jums būtų paprasčiau grąžinti. Tiesa, ne visuomet kreditoriai paskolas suteikia įsiskolinusiems žmonėms, nes kai kurie iš jų tiesiog atrodo nelabai patikimi. Svarbiausia yra kiekvieną mėnesį laiku mokėti įmokas, nes kreditoriai tokią informaciją visada tikrina prieš išduodant paskolą.

Visiems, kuriems vėliau nesinori vargti mokant didžiules įmokas, būtų naudinga rinktis privačius paskolų teikėjus arba geriausiai žinomas kreditų bendroves. Populiariausi kreditoriai dažniausiai siūlo ir geriausias skolinimosi sąlygas. Tokie skolintojai jums pasiūlys ir mažas palūkanas, ir ilgus kreditų grąžinimo terminus. Būtinai kiekvieną pasiūlymą vertinkite atsižvelgę į terminą ir nustatytą metinę palūkanų normą, nes tai lems ar jums pavyks laiku mokėti įmokas ar ne.

Visi norintieji gauti geriausius greitos paskolos įsiskolinusiems asmenims pasiūlymus turėtų kreiptis būtent į sutelktinio finansavimo sistemų atstovus. Jų siūlomos greitos paskolos – nuo skirtų įsiskolinusiems iki įprastų greitųjų kreditų – visuomet yra suteikiamos su garantuotai mažesnėmis palūkanomis. Todėl kreditai įsiskolinusiems visada turėtų būti ieškomi tokiose bendrovėse, kur skolina privatūs asmenys. Tik nepavykus gauti paskolos čia derėtų pradėti paiešką kitose bendrovėse. Tačiau taupydami savo laiką gali teikti paraiškas į kelias bendroves vienu metu, o jei kažkurios sąlygos netenkins – tiesiog atsisakyti pasiūlyto kredito. Niekas jo imti jūsų per prievartą tikrai neįpareigos.

Paskolos bedarbiams įsiskolinusiems tikrai gali būti suteiktos

Greitos paskolos bedarbiams įsiskolinusiems išduodamos geriausiomis sąlygomis ir jeigu jums reikalingas kreditas – rinkitės mažiausias palūkanas! Kreditai šiuo metu šiems asmenims išduodami tik įvertinus jų pajėgumą įsipareigojimų vykdymui, o tai reiškia, kad tokie kreditai bedarbiams įsiskolinusiems išduodami tik po kreditingumo nustatymo. Jeigu bedarbis asmuo pajamų negauna visai, tai jam jokia kredito bendrovė paskolos internetu išduoti negalės. Tačiau, yra ir kitų aplinkybių, kurios nustato paskolų internetu gavimo sąlygas.

paskolos bedarbiams isiskolinusiems

Jeigu darbo biržoje esate registruoti kaip darbingumą praradę asmenys, bet tuo pačiu gaunate ir pensiją, tai jums gali būti siūlomos standartinės skolinimosi sąlygos. Pajamų gavimas yra būtinas, o tie pensininkai, kurie gauna pensijas iš valstybės bei privačių fondų, kreditus gauna lengviau. Įsiskolinimai nekeičia fakto, jog tokiems asmenims paskolos gali būti išduodamos. Įsiskolinimai tiesiog turi būti laiku apmokami. Jeigu jūs įmokas visuomet sumokate laiku ir nevėluojate nė dienos, tai jums kreditas gali būti ir išduotas. Pabrėžtina, kad besiskolinantiems bedarbiams, kurie tiesiog ieško darbo, gali būti sunkiau gauti greitąją paskolą, dėl pajamų trūkumo.

Jeigu ketinate skolintis internetu, tai jums būtų naudinga paieškoti privačių paskolų teikėjų, kurie gali išduoti kreditus, jeigu klientas įkeičia kažkokį turtą. Greitos paskolos bedarbiams įsiskolinusiems išduodamos tais atvejais, jeigu skolinamasi privačiai. Tokius privačius skolintojus nesunku rasti sutelktinio finansavimo platformose, nes ten gausu privačių paskolų teikėjų, kurie tiesiog investuoja į kreditų teikimo veiklą. Tiesa, tokiose platformose ir skolinimosi reikalavimai gali būti aukštesni, nes privatūs kreditoriai yra reiklesni.

Ketinantiems internatu imti kreditą reikėtų žinoti, kad paskolų bendrovės ir kiti kreditoriai negali nustatyti didesnės nei 75 procentų metinės palūkanų normos, todėl jeigu ieškote patikimo paskolų teikėjo, tai rinkitės tą, kurio palūkanos yra mažiausios. Taip pat rekomenduojama rinktis ir tokius kreditus, kuriuos grąžinti būtų galima per kelis metu. Tokie greitieji kreditai be pajamų gali būti išduodamos ir ilgiems laikotarpiams.

Paskolos skolininkams – puiki išeitis prispaudus įsipareigojimams

Dabar paskolos skolininkams išduodamos ypatingai didelėmis sumomis, tad jeigu netikėtai prireikė pinigų, tada tučtuojau pateikite paraišką! Skolininkams kreditai suteikiami tais atvejais, jeigu kitos kredito įstaigos ar privatūs paskolų teikėjai nėra tokių asmenų įrašę į skolininkų registrus. Tai reiškia, kad jūs galite turėti skolų, bet jeigu laiku jas apmokate – sekančias paskolas galite gauti sėkmingai. Dabar siūlomų kreditų kainos yra mažiausios ir tokias greitas paskolas siūlo ne tik paprastos greitųjų paskolų bendrovės.

paskolos skolininkamsJeigu kredito paraišką pateiksite tokioje paskolų bendrovėje, kurioje siūloma pasinaudoti pirmuoju nemokamu kreditu, tai nemaža tikimybe, kad gausite kreditą nemokamai gana paprastai. Tokie greitieji kreditai internetu išduodami tiems, kurių gaunamų mėnesio pajamų suma leistų tinkamai mokėti kreditų įmokas kiekvieną mėnesį. Jeigu jūsų pajamos nėra didelės ir vargu ar jos būtų pakankamos skolų padengimui, tai kredito gauti negalėsite. Paskolų teikėjai nurodo, kad visi asmenys turi gauti pajamas, o jeigu jos nėra gaunamos, tai skolinimosi procedūros nutraukiamos dėl mokumo vertinimo nuostatų reikalavimų.

Besiskolinantiems internetu pravartu žinoti, kad paskolų teikėjai dabar vertina ir galimybes ar asmuo grąžins skolas laiku. Jeigu jums siūlomi tik trumpalaikiai kreditai, tai su jais neverta prasidėti. Kreditai skolininkams turėtų būti suteikiamos ir ilgam laikotarpiui ir geriausia būtų skolintis keliems metams, nes tada įmokos nebūtų labai jau didelės. Tokiais atvejai mažesnes įmokas kiekvieną mėnesį mokėti yra lengviau nei išart po mėnesio ar dviejų grąžinant visą skolą. Ilgalaikės paskolos skolininkams padidina tikimybę gauti paskolą ir tiek.

Jeigu esate kažkam įsipareigoję ir skolas mokate sunkiai, tai turėkite galvoje, kad šiuo metu paskolos skolininkams suteikiamos ir siekiant perimti įsipareigojimus iš kitų kreditorių. Jūs galite perkelti savo skolas kitur, o tada naujas greitųjų kreditų internetu teikėjas su palengvins skolos grąžinimo galimybę. Tiesiog skolininkas sumoka senas skolas su naujai gauta paskola, o paskui įsipareigojimus vykdo būtent naujam kreditoriui.

Kada verta pradėti ieškoti paskolos skolingiems asmenims?

Paskolos skolingiems asmenims išduodamos ir greitųjų kreditų refinansavimo tikslais, tad jeigu reikia pinigų – kredito paraišką pateikite tuoj pat! Greitieji kreditai internetu siūlomi su galimybe juos grąžinti net per kelerius metus, o susidariusios įmokos nebus labai didelės. Jeigu jau esate kažkam skolingi, tai tas skolas galite grąžinti su nauja greitoji paskola. Pabrėžtina: paskolos skolingiems asmenims išduodamos tik tuo atveju, jeigu asmuo nedelsia mokėti mėnesinių kredito įmokų ir kitaip nevėluoja grąžinti skolų.

paskolos skolingiems

Ši paskolos rūšis pasižymi tuo, kad asmenys dažniausiai skolinasi tam, jog būtų galima padengti ankstesnius įsiskolinimus, todėl vartotojams vis tiek tenka praeiti mokumo vertinimo procedūrą. Ieškantiems kredito būtina žinoti, kad skolingi asmenys negali vėluoti mokėti įmokų kitiems paskolų teikėjams. Jeigu kredito istorijoje bus matoma, jog jūs nesumokėjote mėnesio įmokų ir kažkuris paskolų teikėjas bus jus įtraukęs į skolininkų sąrašus, tai kredito bendrovės jums pinigų skolinti nenorės. Tas pats liečia ir skolinantis iš privačių kredito teikėjų, kurie investuoja į paskolas per tarpusavio skolinimo platformas.

Jeigu ketinate imti kreditą, kuris būtų skirtas senų skolų sumokėjimui, tai jį gausite tomis pačiomis palūkanomis, kurios siūlomos ir visiems kitiems. Paskolos skolingiems asmenims nesuteikiamos tik tokiu atveju, jeigu toks asmuo jau vėluoja grąžinti skolą, negauna pajamų ar tiesiog turi prastą pajamų šaltinį, iš kurio negalėtų dengti kredito įmokų. Ypač siūloma rinktis ilgalaikius kreditus, nes tokios paskolos skolingiems asmenims padeda paprasčiau sumokėti kas mėnesį susidariusias paskolų įmokas. Jos tiesiog dėl ilgesnio laikotarpio mažėja, nes mažėja ir palūkanų norma.

Visi turintys skolų ir teikiantys kredito paraiškas, turi žinoti, kad kai kuriose kredito įstaigose bus reikalaujamas turto įkeitimas. Jo dažniausiai reikalaujama paskolos refinansavimo internetu atvejais arba tuo metu, jeigu paaiškėja, kad asmuo galbūt tyčia vengs savo įsipareigojimų vykdymo. Kaip bebūtų – viskas priklausys ir nuo gaunamų pajamų sumos, kurią kas mėnesį gaunate vienodu laiku.

Smaugia skolos? Padėti gali paskolos turintiems skolų!

Paskolos turintiems skolų praverčia tais atvejais, kuomet mėnesio įsipareigojimų suma yra didžiulė. Jūs galite tą didelę sumą sumažinti kaip reikiant! Siūloma skolintis būtent refinansavimo tikslais, kuomet vienas greitasis kreditas dengiamas kitos skolos. Tai išties naudingas pasirinkimas, nes asmenims tada įmokas mokėti yra lengviau. Žemiau yra nurodytos kreditų bendrovės, kurios galbūt pasiūlys skolų perkėlimo galimybę.

Dažniausiai sutelktinis finansavimas yra vienas pirmųjų variantų, ketinantiems dengti skolas iš kitų lėšų.

paskolos turintiems skolu

Jeigu galvojate, kad tokios paskolos turintiems skolų išduodamos kažkokiomis išskirtinėmis aplinkybėmis, tai jūs esate klaidingai informuoti. Paprastai kalbant, tai greitieji vartojimo kreditai, tik jie skirti turintiems skolų. Kiekviena kredito įstaiga visuomet įvertina visą riziką. Su tokiomis paskolomis asmenys gali padengti senas skolas ir tada jiems bendra įsipareigojimų suma sumažės tiek, kiek leidžia mažesnės palūkanos bei skolinimosi terminas.

Kreditai turintiems skolų dažniausiai siūlomi tik tai atvejais, jeigu visi įsipareigojimai per mėnesį nesudaro 40 procentų pajamų sumos. Net ir tokioms paskoloms taikomi mokumo vertinimo nuostatai ir atsakingo skolinimo reikalavimas. Paskolos turintiems skolų suteikiamos tik dienos metu (tarp 22 ir 7h tokie greitieji kreditai neišduodami). Taip pat būtinas ir kreditingumo vertinimas.

Kai kurios paskolos turintiems skolų neišduodamos niekur.

Ypač reikia pabrėžti tai, kad asmenys, kurių prastas kredito reitingas, neturėtų galvoti, kad kažkuri bendrovė išduos tokį greitąjį kreditą. Tas pats liečia ir tikrinant mokumo galimybes. Norintys pasiskolinti skolų padengimui pirmiausia yra patikrinami. Tikrinamas kreditingumas, kredito istorija, turimi įsipareigojimai bei jų vykdymas. Todėl paskolos su bloga kredito istorija gali būti išduotos tikrai ne visada. Bet išimčių yra visur.

Jeigu asmuo yra neatsakingas tiek, kad negrąžina skolų kitoms kreditų bendrovėms, tai toks žmogus net neturėtų galvoti apie naujos paskolos gavimą. Jis jau turės neatsakingo asmens statusą. Jis bus įrašytas į skolininkų sąrašus. Pabrėžtina, kad didžiojoje dalyje kredito bendrovių taikomas reikalavimas, jog asmuo tuose skolininkų sąrašuose neegzistuotų. Tad, jeigu jūs jau esate sugadinę savo finansinę reputaciją, tai apie naujų kreditų gavimą galite tik pasvajoti. Bet, paskolos dirbantiems užsienyje gali būti išduodamos jeigu tokie asmenys skolininkais yra neoficialiai.

Trumpai tariant, paskolos turintiems skolų neišduodamos, jeigu asmuo, pateikęs paraišką, pasirodo yra uždelsęs grąžinti skolas kitoms finansų įstaigoms. Taip pat kreditas tokiems žmonėms neišduodamas pasiekus skolinimosi ribas ar esant situacijoje, kuomet pajamų negaunama visai. Kreipdamiesi į kredito bendrovę, tiksliai nurodykite savo asmeninius duomenis.

Ieškote paskolos skoloms padengti? Jums pasisekė!

Paskola skoloms padengti naudinga tuo, kad su ja jūs galite išvengti jau turimų didelių mėnesio įmokų. Su tokia greita paskola jos sumažėtų kaip reikiant. Tai yra galimybė perkelti įsipareigojimus į bendrovę, kuri siūlo paskolų refinansavimo internetu paslaugą. Be abejo, skolas galite dengti ir kitais paprastais vartojimo kreditais.

Kiekviena paskola skoloms padengti turi būti imama tik paskaičiavus ar ji padėtų sumažinti įsipareigojimus. Pirmiausia siūloma paskaičiuoti kokius mėnesio įsipareigojimus kitoms kredito įstaigoms jūs turite. Žinant tikslią sumą, galėsite paskaičiuoti kokią įmoką galėtumėte daryti kas mėnesį naujam kreditoriui. Kredito įstaiga irgi paskaičiuos kaip jūs galėtumėte vykdyti naujus įsipareigojimus.

paskola skoloms padengti

Daugelis asmenų, kurie prieš metus skolinosi iš greitųjų kreditų bendrovių ilgam laikui, gali matyti, jog dabar kredito bendrovės siūlo jau kitokias palūkanas. Jos dabar yra mažesnės. Kredito bendrovės, turinčios senus klientus, nenori sumažinti įsipareigojimų sumos. Jos tiesiog papildomos sumos neskolina. Tam yra pasitelkiamos kitos įmonės, kuriose dar nebuvo skolintasi.

Paprastai kalbant, greita paskola skoloms padengti turi būti imama tose bendrovėse, kur galite gauti sumą, lygią jūsų turimai įsipareigojimų sumai. Jeigu su tokiu greituoju kreditu jūs visiškai galite padengti visas skolas, tai tokiu atveju paskaičiuokite būsimas įmokas. Jeigu jos bus mažesnės nei prieš tai buvusios įmokos, tai jums tokią paskolą internetu imti tikrai apsimoka. Paskolos dirbantiems užsienyje netgi išduodamos gana palankiomis sąlygomis, tad ir tokiems žmonėms siūloma viską gerai apgalvoti.

Daugelis žmonių į savo įsipareigojimus žiūri rimtai ir atsakingai, todėl logiška, kad jie nori skolas grąžinti greičiau. Jeigu jūs skolinatės tokią sumą, kur naujos įmokos nebus mažesnės, tai jūs darote didelę klaidą. Jūs tiesiog einate ratu ir tiek. Tie, kurie tinkamai viską apskaičiuoja, turi matyti, jog naujos paskolos mėnesio įmoka yra mažesnė nei ankstesnių įsipareigojimų mėnesio įmokų suma. Tam tokie greitieji kreditai ir skirti.

Tie asmenys, kurie ieško būtent šios paskolos, turėtų pasidomėti ir bendro finansavimo platformomis. Tai sutelktinis finansavimas, kurio metu siūlomos ir įprastos, ir refinansavimo paskolos internetu. Tokiose sistemose siūlomos skolinimosi sąlygos ženkliai geresnės nei greitųjų kreditų bendrovėse. Tiesiog šios platformos investuotojai pasižymi tuo, jo jų nustatoma metinė palūkanų norma yra kelis kart mažesnė nei kitų – tradicinių bendrovių.

Paskolos įsiskolinusiems įvertinimas
5.0