Greitieji kreditai

Greitieji kreditai internetu dabar išduodami kelis kartus mažesnėmis palūkanomis, o norintys nemokamo kredito dabar jį gali gauti net 3 mėnesiams! Kai kurios paskolos išduodamos net penkių metų laikotarpiui, todėl jums liks tik tinkamai įvertinti žemiau pateikiamus bendrovių pasiūlymus.

Imdami greitą kreditą neskubėkite rinktis tų pasiūlymų, kurie yra neaiškūs. Kiekvienos bendrovės siūlomas paskolas ir reikalavimus turite įvertinti racionaliai. Taip pat rekomenduojama iš karto pasižiūrėti kokie reikalavimai taikomi kiekvienoje bendrovėje. Jie gali skirtis dėl bendrovių skirtingų vidinių taisyklių. Vienose bendrovėse greitieji kreditai suteikiami nuo 18 metų žmonėms, o kitose gali būti ir didesnis amžiaus reikalavimas.

Kokia tvarka išduodami greitieji kreditai?

greitieji kreditaiKiekvienas asmuo, pateikiantis paraiškas kredito bendrovėse, turi būti įsitikinęs, jog jo ekonominė padėtis yra gera. Tai svarbiausias reikalavimas. Paprasčiau tariant, jeigu asmuo yra įklimpęs į skolas, jas vėluoja grąžinti, tai vartojimo kredito teikėjai vargu ar skolins pinigus. Greitieji kreditai internetu suteikiami tik po nuodugnios kliento paraiškos analizės. Jos metu kliento pajamų suma yra apskaičiuojama pagal tam tikrus principus. Reikalaujama, jog asmuo neskirtų 40 procentų pajamų kitiems paslaugų teikėjams. Būtent dėl šios priežastis kredito bendrovės reikalauja, jog klientas nurodytų kiek jis gauna pajamų. Taip pat reikalaujama nurodyti ir turimų įsipareigojimų sumą, kurią tenka vykdyti kiekvieną mėnesį. Iš to apskaičiuojama visa bendra įsipareigojimų suma. Jeigu ta suma viršija 40 procentų pajamų, tada asmens, pateikusio paraišką, prašymas išduoti greitąjį kreditą atmetamas.

Greituosius kreditus siūlančios bendrovės iki šiol turi tą pačią skolinimo tvarką. Paprasčiausiai, internetu atliekamas visas greitos paskolos sutarties pasirašymas. Asmuo nurodo savo asmeninę informaciją, ji yra įvertinama ir tada žmogus gauna pasiūlymą. Jeigu jis sutinka – sudaroma sutartis. Sutarties sudarymo metu asmuo perveda vieną centą pagal kredito bendrovės pateikiamus rekvizitus. Tokiu principu pasirašoma ne tik greitos paskolos sutartis, bet ir leidimas tvarkyti duomenis. Praėjus kelioms minutėms nuo žinios, jog paskola bus išduoda, pinigai asmens banko sąskaitą pasiekia per kelias minutes ar šiek tiek vėliau.

Dabar greitieji kreditai išduodami pagal kiek kitokius reikalavimus.

 

Dar prieš metus galiojo vienos sąlygos bei reikalavimai kredito bendrovėms, o dabar jau yra ir papildomų niuansų. Tuos niuansus ir kitą svarbią informaciją matysite žemiau.

 • Pajamos dabar vertinamos ne pagal 6, o jau pagal 4 mėnesių vidurkį. Dar prieš metus greitieji kreditai buvo išduodami tais atvejais, kai asmuo išdirbdavo bent jau 6 mėnesius. Dabar ši riba yra sumažėjusi iki 4 mėnesių. Tuo siekiama stipriai nesuvaržyti greitųjų kreditų teikėjų. Pagal keturių paskutinių mėnesių vidurkį vertinamos tos pajamos, kurios gaunamos iš darbo santykių. Visos kitos – vertinamos pagal ilgesnį laiką. Refinansavimas irgi atliekama su šiuo vertinimo metodu.
 • Kai asmuo galutinai įvykdo savo įsipareigojimus, kreditoriui vis tiek reikia saugoti duomenis. Kiekvienas kredito teikėjas, atgavęs skolą, turi saugoti duomenis apie buvusio kliento ekonominę padėtį 3 metus. Reikia saugoti informaciją apie gaunamas tuo metu pajamas, kreditingumo vertinimo metu surinktus duomenis ir t.t.
 • Greitieji kreditai, kurie išduodami negalintiems jų gauti, atsakomybę užtraukia ne tik paskolų teikėjams, bet ir klientams. Tos situacijos, kurių metų klientas apgauna kreditorių pateikdamas klaidingus duomenis jau nebėra palankios klientams. Klientai už tai dabar baudžiami. Bausmės nurodytos baudžiamajame kodekse. Baudžiama už kreditinį sukčiavimą. Tokiais atvejais, kuomet kreditorius apgaunamas, jis jokios atsakomybės neprisiima. Dėl kreditinio sukčiavimo baudžiama tik esant kreipimuisi į teismą.
 • Tie greitieji kreditai, kurie suteikiami užsienio valiuta, turi būti išduodami su sąlyga, kad paskolų teikėjas įspės klientą apie galimas pasekmes dėl valiutų kursų svyravimo. Tai yra kiekvieno kliento teisė gauti tokią informaciją, o kreditoriams tai yra pareiga įspėti.
 • Vartojamieji greitieji kreditai negali būti išduodami, jeigu kreditorius remiasi ne kliento gaunamomis pajamomis, o informacija apie turimą turtą. Kreditorius turi žiūrėti, kad asmuo grąžintų skolą ir gaunamų tvarių pajamų, o ne iš išieškomo kliento turto.
 • Anksčiau greitieji kreditai buvo suteikiami su galimybe gauti papildomas sumas, tačiau dabar viskas kiek kitaip. Anksčiau kreditoriai, norėdami suteikti papildomą paskolos sumą, neprivalėjo iš naujo vertinti mokumo, o dabar tai yra būtina sąlyga. Tad, jeigu norėsite gauti papildomą kredito sumą, tai jūsų kreditingumas turės būti vertinamas iš naujo.

Dabartiniai reikalavimai pabrėžia, kad greitieji kreditai skirti ne visiems.

Yra nemažai asmenų, kuriems ima pyktis dėl to, jog paskolų teikėjai nepateikia priežasčių dėl paraiškos atmetimo. Tų priežasčių nurodyti kredito teikėjai neprivalo. Pagrindinės priežastys įprastai yra visiškai pagrįstos, o dažniausiai paskolos nesuteikiamos dėl to, kad:

 1. Asmuo nurodo neteisingus duomenis. Jeigu jūs kredito paraiškoje nurodėte ne tokius duomenis, kuriuos informacinėse sistemose mato kreditoriai, tai logiška, kad jūsų paraiška nebus patvirtinta.
 2. Greitieji kreditai pajamų negaunantiems žmonėms negali būti išduodami. Tikrai nereikėtų skųstis dėl to, kad jums paskolos kreditorius neišduoda dėl per mažų pajamų. Matote, tai nėra jų sprendimas – to reikalauja atsakingo skolinimo principai, mokumo vertinimo nuostatai. Greitieji kreditai, kurie išduodami pajamų negaunantiems žmonėms, yra neteisėti ir dėl to kredito bendrovės baudžiamos.
 3. Asmenys, kurie yra bedarbiai, apskritai negali gauti greitųjų kreditų. Jų turimas statusas aiškiai pasako, kad greitieji kreditai bedarbiams neišduodami dėl to, jog šie asmenys tvarių pajamų šaltinio neturi. Tvarios pajamos nėra pašalpos ar kitos socialinės paramos išmokos. Lietuvoje netgi uždrausta reklama, kuriose nurodoma, jog suteikiami greitieji kreditai bedarbiams.
 4. Lietuvoje yra ne vienas viešas skolininkų sąrašas, tad jeigu jame esate – pamirškite paskolas. Jums nereikia nervintis dėl to, kad kreditorius jums neišduoda greitosios paskolos jeigu esate viename iš tokių sąrašų. Logiškai mąstant – joks paslaugų teikėjas nenori su jumis turėti reikalų, ir nei vienas iš jų paslaugų sutarties su jumis nesudarys. Jūs esate neatsakingi ir tai parodo įrašai skolininkų sąrašuose.
 5. Nors ir gaunate pajamas, jums vis tiek greitieji kreditai gali būti neišduodami. Paskolų bendrovėms, kurios teikia vartojimo kreditus, privalu paskaičiuoti santykį pagal pajamas bei mėnesio išlaidas. Jeigu atskaičius išlaidas jums lieka kažkiek pajamų, tai dar nereiškia, kad galite gauti paskolą. Greitieji kreditai neišduodami tiems, kurių pajamų liktus (iš pajamų atėmus išlaidas) yra prilyginamas 40 procentų visų gaunamų pajamų sumai. Šis reikalavimas nustatomas mokumo vertinimo nuostatuose. Tai nėra kreditoriaus sprendimas.

Kaip gauti greitąjį kreditą internetu?

greitasis kreditas internetuTiems, kam vis dar reikalingi greitieji kreditai, internete turėtų ieškoti šių bendrovių pagal geriausias siūloma sąlygas, o ne pagal tai kas išduoda šiuos kreditus greičiausiai. Paskubomis vartotojai dažniausiai prisiima tokius įsipareigojimus, kuriuos paskui sunku vykdyti. Tad, jokiu būdu nesiskolinkite neapgalvotai. Kiekvienas greitųjų paskolų bendrovių pasiūlymas turi būti racionaliai įvertintas, o tas pats liečia ir nemokamus kreditus ar tuos atvejus, jeigu jums reikia paskolos iš fizinių asmenų ar privačių kreditorių.

Greitas kreditas internetu be užstato ir jokio laiduotojo per kelias minutes! Vartojimo kredito ieškantys asmenys gali kreiptis ir dėl ilgalaikių kreditų. Apačioje nurodomi tiek paprastų, tiek ir ilgalaikių paskolų teikėjai. Kiekvienas kredito davėjas gali nurodyti skirtingas skolinimosi taisykles, tad jums lieka tik rinktis geriausią pasiūlymą.

Būtina žinoti, jog greitas kreditas internetu išduodamas atsakingai. Todėl bedarbiai asmenys ar tie, kurie pajamų neturi visai, neturėtų teikti paraiškos nei vienoje bendrovėje. Ji bus atmesta, nes kredito davėjai neturi teisės teikti vartojimo paskolų pažeidžiant mokumo vertinimo nuostatus bei įstatymus, nebent ieškotumėte paskolos iš privačių asmenų.

Dabar greitas kreditas internetu siūlomas mažesnėmis palūkanomis.

greitas kreditas internetu

Dar prieš porą metų palūkanų norma už metus viršijo 100 procentų, o dabar ji yra ženkliai mažesnė. Visi vartojimo kreditus išduodantys paskolų teikėjai privalo nuleisti metinę palūkanų normą, nes tai įpareigojo įstatymų pataisos. Greituosius kreditus dabar galima gauti žymiai pigiau, o svarbiausia – rinkoje yra itin naudingų pasiūlymų. Galima gauti netgi nemokamas paskolas trumpiems laikotarpiams. Aišku, paskolos bedarbiams netgi nemokamai gali būti neišduodamos.

Besiskolinantys asmenys neturėtų netgi svarstyti tokių pasiūlymų, kuomet paskolos išduodamos didelėmis palūkanomis. Tai ypač liečia trumpalaikius kreditus, kurių pratęsimui tektų sumokėti didelius mokesčius. Jeigu matote, kad gretas kreditas siūlomas nemokamai mėnesio terminui, tai būtinai gerai įsidėmėkite sąlygas. Nereikia imti tų kreditų, kur pratęsimo mokesčiai nei kiek nesumažina skolos. Geriau būtų imti ilgalaikę paskolą.

Geriausias sąlygas rinkoje siūlo būtent bendro finansavimo platformų investuotojai. Sutelktinis finansavimas naudingas tuo, kad ten esantys privatūs kredito teikėjai nelupikauja. Jie nustato ženkliai mažesnę metinę palūkanų normą. Ji gali būti netgi kelis kartus mažesnė nei įprastas rinkos vidurkis.

Dar viena kreditų rūšis – trumpieji kreditai

Trumpieji kreditai – vos per keliolika minučių išduodamos paskolos, kurių grąžinimui skiriami keli mėnesiai ar trumpesnis laikotarpis su pratęsimo galimybe. Kredito gavėjas gauna paskolos sumą į asmeninę banko sąskaitą ir ją paskui grąžina pagal kredito sutartyje nurodytas sąlygas. Jeigu jums reikalingas trumpasis kreditas, tai jo ieškokite žemiau pateiktose paskolų bendrovėse ar sutelktinio finansavimo platformose.

trumpieji kreditai

Norint gauti trumpąjį kreditą, asmuo privalo pagal iškeltus reikalavimus pateikti kredito paraišką. Joje nurodomi visi būtiniausi duomenys, iš kurių būtų galima atlikti asmens kreditingumo vertinimą. Pateikus kredito paraišką, reikalaujamas jos patvirtinimas. Patvirtinimas atliekamas keliais būdais, tačiau pagrindiniu laikomas būtent vieno cento pervedimas į kreditoriaus banko sąskaitą. Pervedant vieną centą, būtina nurodyti visus rekvizitus taip kaip nurodo kredito įstaiga. Jeigu mokėjimo pavedimo metu nurodoma kažkokia klaidinga informacija, tai paskolos paraiškos patvirtinimas atmetamas.

Pabrėžtina, kad trumpasis kreditas išduodamas tik tada, kai paraiška patvirtinama pagal sąlygas. Bene svarbiausias reikalavimas tas, kad vieno cento mokestis būtų pervedamas būtent iš to žmogaus banko sąskaitos, kurio duomenys nurodyti paraiškoje. Jeigu jūs pervesite vieną centą iš kito asmens banko sąskaitos, tai trumpasis kreditas jums nebus išduotas, o paraiškos patvirtinimas bus atmetamas.

Taip pat reikia žinoti, kad pervesdamas vieną centą, klientas duoda sutikimą ir duomenų tvarkymui t.y. jis kreditoriui leidžia tikrinti duomenis.

Trumpieji kreditai neišduodami tol, kol nėra aiškios informacijos dėl pajamų.

Dabar greitieji kreditai be pajamų, kurie skirti vartojimui, neišduodami jeigu paskolos paraiška pateikiama su klaidinga informacija arba su informacijos trūkumu. Jeigu pajamų suma nurodoma viena, o kredito bendrovė mato visai kitą informaciją, tai tokiu atveju paraiška gali būti nepatvirtinta. Ji nebus patvirtinta kol nebus išsiaiškinta dėl kokių priežasčių duomenys nesutampa. Tuo metu jūsų gali reikalauti papildomų pajamas įrodančių dokumentų kopijų.

Bedarbiams ir kitiems, kuriems stinga pastovių mėnesinių pajamų dabar paskolos be pajamų turės ieškoti ilgiau ir atsakingiau. Nebebus taip, kad kiekvienas pasitaikęs kredito davėjas puls išduoti greitąjį kreditą. Todėl tokie asmenys turės apsišarvuoti kantrybe ir laukti savo momento.

Kai kurios bendrovės, pamačiusios nesutampančią informaciją, tiesiog numoja ranka į tokią asmens kredito paraišką. Ji paprasčiausiai atmetama ir vėliau nieko nėra išsiaiškinama. Tokiu būdu kredito bendrovės siekia išvengti apgavysčių. Tas pats liečia ir turinčius blogą kredito istoriją – paskolos su bloga kredito istorija nėra išduodamos, jei per pastaruosius 6 mėnesius jūs bent kelis kartus nesugebėjote atiduoti greitojo kredito laiku.

Kai kurie asmenys, kuriems reikalingi trumpieji kreditai internetu, turi suvokti, kad piktybinis kreditoriaus klaidinimas, kai nurodomi neteisingi duomenys, yra laikomas kreditiniu sukčiavimu. Tai gali užtraukti realią laisvės atėmimo bausmę – galite dėl to sėsti į kalėjimą.

Įvertinimas
5.0