Paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms

Paskolos su bloga kredito istorija 2019 metais išduodamos įprastinėmis rinkoje nustatytomis sąlygomis kaip ir visiems kitiems greitojo kredito gavėjams. Svarbiausia yra tai, jog kredito istorijoje matytųsi, jog visos paskolos yra grąžintos nors ir pavėluotai. Nors tokie įrašai matomi 10 metų, tikrai atsiras ne viena kredito įstaiga, kuri jums suteiks paskolą su bloga kredito istorija. Ji parodo tik jūsų anksčiau vykdytus įsipareigojimus, tad jeigu jie bus įvykdyti – tai nebus labai reikšmingas neigiamas rodiklis.

Atnaujinta: 2019-09-04

Greitųjų paskolų bendrovės labiau kreipia dėmesį į jūsų turimų įsiskolinimų dydi ir jų santykį su pajamomis. Kredito istorija tikrai nėra pirmoje vietoje sprendžiant ar vartotojui paskolą reikėtų suteikti ar ne. 2019 metais šis vertinimo kriterijus prarado dar daugiau savo aktualumo, todėl paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos dar lengviau nei bet kada anksčiau.

Paskolos su bloga istorijaMažai kas žino, bet kredito istorija aprėpia kur kas daugiau nei tik paskolų grąžinimo istoriją. Į ją patenka kiekvienas kada nors atliktas mokėjimas, net ir nesusijęs su paskolomis. Ten patenka sąskaitų apmokėjimai (ar vėlavimai tai padaryti), mokesčių mokėjimai ir kiti panašus dalykai. Todėl nenuostabu, kad bendrovės nekreipia tiek daug dėmesio į šį aspektą, nes didelė jo dalis tiesiog nėra susijusi su paskolomis.

Nesunku suprastu, kad paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms išduodamos identiškos sąlygomis kaip ir kitiems kredito gavėjams. Tai tiesiog nėra esminis kriterijus pagal kurį yra sprendžiamas kredito išdavimas. Jis tik menkai pademonstruoja ar kredito bus grąžintas ateityje, nes į jį įeina daug su kreditų grąžinimų nesusijusių dalykų. Tačiau jei be blogos kredito istorijos neturite darbo ir ieškote paskolos bedarbiams, tuomet jums gali tekti paprakaituoti šiek tiek daugiau.

Tačiau jei ankstesnių jūsų įsipareigojimų istorija parodo nuoseklų problematiškumą, tuomet tai gali įtakoti galimybę gauti norimą paskolą. Jei tai tik keletas laiku nesumokėtų sąskaitų, tai jokių problemų paskolai gauti tikrai nesukels. Kitu atveju, jei turėjote problemų, kurios privedė prie susidūrimo su antstoliais, tai reikėtų tikėtis, kad kreditoriai atkreips į tai dėmesį. Bet galiausiai kreipiantis dėl paskolos su bloga kredito istorija, jie vis tiek daugiausia dėmesio kreips į sandorius susijusius su kreditais ir panašiais finansiniais įsipareigojimais.

Dabar paskolos su bloga kredito istorija esantiems asmenims išduodamos standartiškai

paskolos su bloga kredito istorija

Lietuvoje galima matyti viešų pareiškimų, kad kai kurios finansų įstaigos skolina skirtingomis sąlygomis – atsižvelgiant į kliento kredito istoriją. Bet, situacija yra kiek kitokia. Kredito istorija kreditoriams ir paslaugų teikėjams parodo kaip iki šiol vykdėte savo prievoles kitiems. Tai paprasčiausi įrašai ir tiek. Jie nedaro jokios įtakos kredito reitingui. Reitingui įtaką daro jūsų esami vėlavimai, pajamų bei išlaidų santykis. Tad, visos paskolos išduodamos tomis pačiomis palūkanomis bei terminais būtent visiems klientams. Kai kuriais atvejais (pavyzdžiui, jei kreipiamasi dėl paskolos bedarbiams ar paskolos be pajamų), tos sąlygos gali būti net geresnės.

Žinoma, sąlygos gali būti kitokios nebent lojaliems klientams, kurie skolinasi toje pačioje bendrovėje jau nebe pirmą ir nebe antrą kartą. Tiesa, lojaliems klientams siūlomos ir mažesnės palūkanos, o taip pat leidžiama rinktis ir didesnes sumas. Taip pat reikia pabrėžti, kad paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms sutelktinio finansavimo platformose siūlomos skirtingomis sąlygomis. Sutelktinis finansavimas galimas ne visais atvejais.

Bet jei refinansavimas ar paprastos paskolos iš žmonių nėra išduodamos tokiose bendrovėse, nepabijokite kreiptis dėl jų į greitų paskolų bendroves. Jos nesivadovauja tais pačiais kriterijais ir todėl gali išduoti norimą paskolą net jei prieš tai minėtos bendrovės to atsisakė. Tai reiškia, kad visos bendrovės turi skirtingus būdus traktuoti kredito istoriją ir jos patikimumą. Labiau konservatyvūs skolintojai atkreips daugiau dėmesio į ją nei kiti. Todėl greitieji kreditai su bloga kredito istorija gali būti išduoti standartinėmis sąlygomis net jei kelios iš bendrovių atsisakė tą padaryti arba pasiūlė neoptimalias sąlygas.

Sutelktinio finansavimo sistemose paskolos su bloga kredito istorija siūlomos brangiau nei kitiems

Taip yra daugelyje tokio tipo platformų. Matote, šioms platformoms skiriamas kitoks dėmesys ir taikomi šiek tiek kitokie reikalavimai. Taip yra dėl to, kad šiose platformose skolina būtent fiziniai asmenys. Tai jie finansuoja visas paskolų sumas, kurias nori gauti asmenys. Jeigu jūsų kredito reitingas yra tarp B ir C kategorijos, o kredito istorija – bloga, tai jūs vis tiek galite gauti paskolą. Viskas priklausys nuo tokiose platformose į paskolas investuojančių žmonių. Tačiau reikėtų turėti omenyje, kad kai kalba pasisuka apie paskolas be pajamų, jie nėra linkę skolinti savo pinigus taip paprastai, kai kitais atvejais.

Paskola su bloga kredito istorija esantiems asmenims neišduodama jeigu jie pajamų negauna iš tvarių šaltinių. Tai reiškia, kad bet kokiam žmogui, kuris neturi darbo ar kitos veiklos, iš kurių gaunamos pajamos, negalima suteikti paskolos. Bet, paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos, bet tik peržiūrint ir kitą informaciją. Kiekviena paskola su bloga kredito istorija esančiam žmogui turi būti išduodama tik įsitikinus, kad jis visą paskolos grąžinimo laikotarpį galės laiku mokėti visas įmokas.

Tokios sistemos atkreipia didesnį dėmesį į šio dokumento svarbą. Tai taip pat yra mažiausias palūkanas siūlantys kreditoriai, todėl žmonės yra linkę į juos kreiptis pirmiausia. Iš jų gavę neigiamą atsakymą jie nebeieško toliau, nes mano, kad ir kitos bendrovės atsisakys išduoti tokią paskolą dėl prastos kredito istorijos. O jei paskola ten išduodama brangiau nei kitiems žmonėms, tai irgi yra automatiškai sutinkama su pateiktu pasiūlymu. Bet taip skubėti daryti išvadų tikrai nereikėtų. Pasiskolinti pigiau net su bloga istorija gali pavykti iš kitų kreditorių net vieniems pasiūlius pasiskolinti brangiau.

Su tokiomis pačiomis sąlygomis susiduriama ir norint gauti paskolą be pajamų. Tokie žmonės taip pat gali sulaukti pasiskolinti brangiau. Bet tai trikdyti nereikėtų, nes kitoje vietoje toks pats greitasis kreditas gali būti suteiktas su mažesnėmis palūkanomis ir įprastinėmis rinkos sąlygomis.

Įvertinimas
5.0