Paskolos bedarbiams asmenims

Paskolos bedarbiams asmenims mažomis palūkanomis siūlomos net kelių dešimčių mėnesių laikotarpiui. Jeigu esate nedirbantis, kreditą gausite standartiškai. Jums teks praeiti kreditingumo patikrinimo procedūrą. Apačioje nurodoma kuriose bendrovėse galite bandyti skolintis.

Bet visada reikia turėti omenyje, kad paskolos bedarbiams yra išduodamos nevisose bendrovėse. Kartais kreditorius gali atsisakyti išduoti paskolą nedirbančiam asmeniui jei pastarojo kredito istorija neatrodo tinkama. Paskolos su bloga kredito istorija yra išskirtinės tuo, kad būtent jų nedirbantieji ir ieško. O juk tokie žmonės daugumoje situacijų ir turi blogą kredito istoriją, todėl bedarbiams turėtų būti aktualios ir tokios paskolos.

Paskolos nedirbantiems asmenims lengviausiai prieinamos, kai kredito istorija yra nepriekaištinga. Dar svarbiau, kai jūsų dabartiniai įsiskolinimai nebūtų dideli. Turintys per daug įsiskolinimų ir neturintys pajamų iš darbo santykių gali nesitikėti gauti paskolą geromis sąlygomis. Įsiskolinimai apskritai kenkia norintiems gauti paskolą, bet tai ypatingai žalinga nedirbantiems, kuriems ir taip sudėtinga pasiskolinti.

Tokioje padėtyje svarbiausiai yra išlikti atkakliems, nes paskola bedarbiams gali būti suteikta nepriklausomai nuo aplinkybių. Tiesiog jums gali reikėti įdėti daugiau pastangų norint tokią paskolą surasti ir tuo labiau gauti ją palankiomis sąlygomis. Įdomu tai, kad būtent pigiausi greitieji kreditai yra lengviausiai išduodami darbo neturintiems asmenims. Todėl suradę kreditorių, kuris išduoda paskolas bedarbiams, jūs tuo pačiu būsite radę geriausiomis sąlygomis išduodamą kreditą.

Paskolos bedarbiams negali būti reklamuojamos, bet gali būti išduodamos

Lietuvoje teisės aktai numato, kad greitųjų paskolų bedrovės negali reklamuoti vartojimo kreditų bedarbiams asmenims. Tačiau jie patys gali ieškoti paskolų bendrovių, kuriose galėtų pateikti paraiškas. Akcentuojama tai, kad bedarbiams asmenims derėtų įsigilinti į visas sąvokas bei reikalavimus. Jie irgi turi būti mokūs. Jie turi gauti pajamas. Nesuklysite – gaunamos pašalpos kreditorius neužskaitys prie tvarių pajamų. Lygiai tas pats taikoma jeigu papildomai gaunate ir socialinę paramą. Jūsų pajamos turi būti reguliarios, nes vis dėlto – jos bus tikrinamos ir jų tvarumas bus tinkamai įvertintas.

Tai tikrai nereiškia, kad bedarbiai negali gauti paskolų. Tai tik reiškia, kad reklamomis negali būti apeliuojama tiesiogiai į darbo neturinčius asmenis. Ir nors greitųjų paskolų bendrovės to daryti negali, paskolų bedarbiams pasiūlymus ir reklamas gali lengvai surasti per kitus kanalus. Pavyzdžiui, pažiūrėję viršuje pamatysite visas geriausias bendroves, kuriose yra išduodami greitieji kreditai bedarbiams. Maža to taip pat sužinosite ir kurie kreditoriai siūlo pigiausius kreditus ir kurie iš jų juos suteikia su kokiomis nors akcijomis.

Nereikia apsigauti vien tuo, kad nėra matomos paskolų nedirbantiems reklamos. Bankuose tokios paskolos nėra išduodamos, bet tarp greitųjų paskolų bendrovių išduodančių paskolas bedarbiams tikrai rasite. Jei nepasitikite mūsų pateiktų bendrovių sąrašu, mielai siūlome jums patiems pasitikrinti pateiktą informaciją tiesiog pateikiant paraišką greitajam kreditui gauti. Juk tai nieko nekainuoja!

Visos paskolos bedarbiams išduodamos standartine tvarka

paskolos bedarbiamsPaskolų teikėjai, kurie patvirtina, jog bedarbiai asmenys turi kažkokį kitą pajamų šaltinį, o ne nedarbo išmokas, gali išduoti paskolas. Tačiau, kaip numato teisės aktai, tokios neįprastos pajamos turi būti ir įvertintos. Įvertinimas vyksta pagal mokumo vertinimo nuostatų reikalavimus. Įvertinamas tvarumas – žiūrima kiek laiko asmuo tokias pajamas gauna. Reikalaujama, kad tos papildomos pajamos būtų gaunamos daugiau nei 4 mėnesius.

Įvertinus mokumą, paskolos bedarbiams neišduodamos kol sutartis nėra patvirtinama. Tai įprasta procedūra. Nedirbantis asmuo, norėdamas gauti kreditą, pirmiau turi patvirtinti sutartį ar paraišką vieno cento pervedimu. Po patvirtinimo ir gaunamos tokios paskolos.

Pats paprasčiausias būdas gauti paskolą bedarbiui yra bandyti gauti ją su kuria nors akcija. Pirma paskola nemokamai yra žinomiausia ir lengviausiai prieinama akcija, kurios dėka greitieji kreditai bedarbiams yra išduodami lengviausiai. Tas pats galioja ir paskolos be pajamų atveju. Abiejose situacijose lengviausiai pasiskolinti, kai sąlygos yra pačios geriausios. Taip bendrovės žino, kad suteikia vartotojui geriausias sąlygas greitąjį kreditą grąžinti laiku ir nevėluoti atlikti nė vienos kredito įmokos.

Kai kurios paskolos bedarbiams neišduodamos dėl vengimo vykdyti įsipareigojimus

Štai, svarbiausia žinoti, jog kreditoriai pajamas įvertins kaip priklauso, bet jie vertins ir ne tik jas. Paskolų teikėjai žiūrės koks yra jūsų finansinis išprusimas. Jeigu iki šiol visus įsipareigojimų vykdėte vėluodami, tai vartojimo paskola jums tikrai nebus suteikta. Kreditoriams per metus skiriama itin daug baudų ir jų skaičius kasmet mažėja dėl jų didėjimo.

Kreditai bedarbiams nebus išduodami ir tada, jeigu asmuo negauna jokių pajamų apart bedarbio pašalpą ir kitas išmokas. Tai negali būti pajamų šaltinis, kuris būtų priskiriamas prie tvarių pajamų. Tokios pašalpos nėra vertinamos, nes vis dėlto – jų tęstinumas yra stipriai abejotinas.

Svarbiausia yra turėti bet kokias perspektyvas turimų įsiskolinimų grąžinimui ir kažkokių pajamų ateityje garantavimui. Nors paskolos nedirbantiems asmenims yra išduodamos nepriklausomai nuo to, didžiausi šansai ją gauti ir tą padaryti geriausiomis sąlygomis yra būtent tuomet, kai jūs neturite įsiskolinimų ir netolimoje ateityje planuojate gauti stabilių ir garantuotų pajamų. Tačiau jei turite per daug įsiskolinimų, tas faktas, kad neturite darbo gali nieko nereikšti – paskolos be pajamų jums nebus suteiktos bet kokiu atveju. Tokiais atvejais galite kreiptis tik dėl refinansavimo.

Įvertinimas
5.0