Paskolos be pajamų 2022

Paskolos be pajamų gyvenantiems asmenims išduodamos greitai – kredito paraišką pateikti reikia ta pačia tvarka. Kreditai be oficialių pajamų išduodami tuomet, kai asmenys skolinasi atsakingai ir tinkamai įvertina savo galimybes. Sutelktinio finansavimo platformose ir kitose kredito įstaigose galite pateikti paraišką dėl kredito gavimo.

Šiuo metu paskolos išduodamos įkeičiant turtą, o kitais atvejais, jos gali būti neišduodamos, jeigu kreipiamasi dėl vartojimo kredito. Norintiems pasiskolinti, tiesiog vertėtų pabandyti pateikti kredito paraišką žemiau pateiktose bendrovėse. Kredito įstaigos įvertins kiekvieno kliento padėtį ir nustatys ar paskolos išdavimas nebus pažeidžiantis įstatymus.

Tačiau reikia atminti, kad gauti kreditą be pajamų nėra paprasta bet kuriuo atveju. Nepaisant to, jei viena bendrovė atsisako jį suteikti, tikrai nederėtų nusiminti ir pasiduoti. Greitos paskolos internetu gali būti išduotos kitoje bendrovėje, nors viena ir atsisakė tą padaryti. Taip nutinka, nes kai kurios bendrovės gali vadovautis ir savo vidiniais nutarimais, kurie tam tikrais atvejais gali būti griežtesni nei įstatymai.

Tai akivaizdžiausia refinansavimų atvejais. Čia kredito bendrovės gali turėti visiškai skirtingus standartus, tad atsisakius paskolą suteikti vienam kreditoriui, paskola be pajamų bus suteikta kitos kredito bendrovės ir su dar geresnėmis sąlygomis nei tikėjotės. Viskas priklauso nuo bendrovės politikos ir egzistuojančių įstatymų, todėl net jei nepavyksta gauti kredito neturint oficialių pajamų vienur, galite drąsiai bandyti jį gauti kitur.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai ar pasirinktas kreditorius siūlo gauti paskolą su akcija. Pirma paskola nemokamai yra žinomiausia akcija, kurios dėka pasiskolinti yra daug lengviau net negaunant oficialių pajamų. Tokioms paskoloms nėra taikomi reiklūs reikalavimai, todėl neturintys pajamų ar net nedirbantys gali jas gauti lengviau.

Paskolos be pajamų esantiems žmonėms ir įstatymaipaskolos be pajamu

Jeigu jums reikia vartojimo kredito, tačiau negaunate jokių oficialių pajamų, tai tokiu atveju dauguma kredito įstaigų atsisakys išduoti paskolą. Jos jums pinigų paskolinti negalės todėl, kad tai būtų laikoma vartojimo kredito įstatymo ir mokumo vertinimo nuostatų pažeidimu. Dar vienas svarbus kreditus – kredito istorija. Paskolos su bloga kredito istorija turi tokias pačias sąlygas ir tokius pačius reikalavimus kaip ir kreditai be pajamų. Tačiau verta pabrėžti, kad privatūs paskolų teikėjai, kurie skolina pinigus iš savo asmeninių lėšų ir reikalauja nekilnojamo turto įkeitimo, gali jums pasiūlyti ir kitokias skolinimosi sąlygas. Tikėtina, kad iš privačių kreditorių paskolas gautumėte paprasčiau. Tačiau ten gauti paskolą su bloga kredito istorija gali būti sudėtingiau nei kitur.

Būtina pabrėžti, kad paskolos be pajamų esantiems vartotojams gali būti išduodamos tose sutelktinio finansavimo sistemose, kuriose kreditus išduoda paprasti žmonės. Ten kreditoriai gali pasiūlyti ir individualias skolinimosi sąlygas. Tačiau tokias paskolas taip pat galima gauti ir tiesiai iš privačių asmenų. Tik retai tai bus paskolos be užstato, todėl dažniausia skolinantis privačiai teks užstatyti savo turtą. Kartais to nėra reikalaujama, bet tuomet palūkanų norma gali būti per daug didelė. Tačiau galiausiai viskas priklausys tik nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Yra variantas, kad galėsite pasirinkti pasiskolinti iš artimiausių asmenų, kurie tikėtina jums galės paskolinti pigiau ar visai be jokių palūkanų. Todėl dėl paskolos be pajamų geriausia prašyti iš artimiausių žmonių, jei žinote, kad jų tikrai nepavesite ir taip nesugadinsite savo santykių. Bet prašyti tokios pat paskolos iš nepažįstamų privačių asmenų gali būti problematiška ir tai gali privesti prie nemalonių aplinkybių, todėl tą reikėtų pasilaikyti kaip atsarginį ir kraštutinį variantą.

Kreditai be pajamų bedarbiams

Bedarbiams asmenims jau reikėtų įsidėmėti, kad jie apskritai jokių paskolų gauti negali, nes tai būtų įstatymų pažeidimas. Paprastai kalbant, vartojimo ir kitų paskolų nedirbantys asmenys gauti negali. Kreditingumo vertinimo metu bus matoma, jog bedarbis asmuo neturi jokių oficialių pajamų. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad dirbantys individualiai gali skolintis lygiai taip pat kaip ir kiti, tik tokiems žmonėms taikomas kitoks reikalavimas dėl pajamų sumos. Jiems taikoma ne 40 procentų pajamų taisyklė – kreditoriai nustato griežtesnę procentinę išraišką, kurios nevalia peržengti.

Bedarbiai asmenys, negali gauti kreditų tol, kol neišsiregistruoja iš darbo biržos. Kreditai be pajamų laikinai gyvenantiems asmenims gali būti išduodami išimtine tvarka, jeigu pajamos gaunamos iš kitų veiklų ar šaltinių. Tačiau į tai galima pažiūrėti ir iš kitos pusės. Nors oficialiai paskolos bedarbiams suteikiamos tik išimtinais atvejais (pvz. bedarbiui turint kitų pajamų šaltinių), yra kitų būdų pasiskolinti tokiems žmonėms. Vienas tokių yra minėtasis skolinimasis iš privačių asmenų. Tokiais atvejais įstatymai neriboja skolinimo, todėl gauti kreditą gali ir bedarbiai, kurie negauna oficialių pajamų.

Įvertinimas
5.0