Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu ieškantys asmenys dabar gali pasinaudoti išskirtinėmis skolinimosi sąlygomis. Siūlomi nemokami kreditai mėnesiui ar trims! Taip pat galima skolintis su turto įkeitimu arba jo neįkeičiant. Tokias paskolas teikia žemiau nurodytos bendrovės. Kiekviena jų siūlo skirtingas nuolaidas bei akcijas.

Tie kurie tikisi lengvos greitos paskolos neturėtų manyti, jog kredito bendrovės ją išduos ir neturintiems pajamų. Tie vartotojai, kurie teikia paraiškas būdami bedarbiais ir negaunančiais pajamų, gaišta laiką. Paprastai tariant, greitųjų paskolų bendrovės nesuteikia finansavimo tiems, kurių finansinė situacija yra kebli. Tai liečia ir norinčius skolintis skolų padengimui. Paskolos bedarbiams negali būti suteikiamos.

Visos greitos paskolos internetu naktimis neišduodamos.

greitos paskolos internetu

Įsigaliojus įstatymo pataisoms, vartotojai jau nebegali skolintis nakties metu tarp 22 ir 7h. Tokiu laikotarpiu bendrovėms uždrausta skolinti pinigus. Jos iš dalies veiklą gali vykdyti minėtomis valandomis. Vykdant pinigų skolinimo veiklą minėtomis valandomis, turi būti apsiribojama tik ties kreditingumo vertinimo procedūromis ir tiek. Tai reiškia, kad kredito bendrovės tuo metu gali jūsų paskolos paraišką priimti, gali ją patvirtinti, bet paskolos negausite. Tik sekančią darbo dieną po 7h ryto paskolos suma gali būti pervedama gavėjui. Paskolos iš žmonių gali būti gaunamos nepaisant šios laiko ribos.

Tai galioja ne tik greitiesiems kreditams, bet ir kai kurioms ilgalaikėms paskoloms. Vienintelė išimtis čia galėtų būti paskolų refinansavimas, kuris įprastai gali būti suteikiamas bet kuriuo paros metu. Tačiau nėra logikos refinansavimo prašyti naktį, nes jis reikalauja nuolatinio bendravimo su kredito davėjo atstovu, todėl pateikti paraišką naktį yra tiesiog beprasmiška.

Internetu greitos paskolos neteikiamos bendro finansavimo platformose.

Skolindamiesi iš tokių bendrovių jūs turite būti pasiruošę laukti ne vieną ir ne dvi dienas. Tokiose vietose greitai paskolų niekas neišduoda. Sutelktinis finansavimas tuo ir pasižymi, kad kliento kreditingumas vertinamas atidžiai. Jį apžvelgia ir investuojantys į paskolas. Kai kuriose platformose finansavimas gali trukti ir ilgiau nei vieną savaitę. Tiesa, prieš atliekant investavimo procedūrą, tokiose platformose pirmiau vykdomas aukcionas, kuris vėlgi – gali trukti gana ilgai.

Greitos paskolos šiose platformose neišduodamos, tačiau kreditai čia siūlomi mažiausiomis palūkanomis. Šias platformas išskirti reikia dėl to, kad jos siūlo mažiausias vartojimo kreditų (internetinių paskolų) palūkanas rinkoje.

Jeigu ieškote greitos paskolos, tai būtinai vertinkite ir palūkanų normą.

Didžiausia klaida būtų skolintis nepažiūrėjus kokias palūkanas nustato pasirinkta vartojimo kreditus išduodanti bendrovė. Jos dažnai būna labai didelės, todėl jūsų tikslas ir turėtų būti būtent mažiausia metinė palūkanų norma. Jokiu būdu nereikia susivilioti nemokamų kreditų pasiūlymais, nes jie dažnai turi ir dideles palūkanas kai tenka mokėti pirmas įmokas. Paskola už užstatą yra gražinama lengviau, tad ja būtinai pasidomėkite.

Pigiausios greitos paskolos beveik visada bus išduodamos pas tuos kredito davėjus, kurie siūlo didžiausias ir ilgiausio laikotarpio greitąsias paskolas. Tuo tarpu smulkiausias paskolas suteikiantys kreditoriai, kaip taisyklė yra pasirengę reikalauti daug didesnių palūkanų. Todėl pirmiausia dėmesį reikėtų atkreipti būtent į šią detalę, dar prieš pradedant rimtesnę paskolos internetu analizę.

Įvertinimas
4.0