Pirmas kreditas nemokamai

Pirmas kreditas nemokamai suteikiamas tiems, kurie užsiregistruoja ir paskolos paraišką pateikia pirmąjį kartą. Pirmo nemokamas periodas – iki 3 mėn.! Norintiems pasinaudoti šia akcija reikia būti mokiems, turintiems tvarių pajamų šaltinį. Tik nauji klientai gali kreiptis dėl šios nuolaidos. Žemiau pateikiamose kai kuriose bendrovėse siūloma tokia skolinimosi galimybė.

finbee paskolosvivus paskolos

Dabar pirmas kreditas nemokamai išduodamas daugiausiai iki 3 mėnesių terminui. Tai gali būti ir ilgalaikė paskola, ir trumpalaikis kreditas. Kai kuriose bendrovėse siūloma ir mėnesio nemokama paskola. Jeigu esate kažkurios kredito bendrovės egzistuojantis klientas, tai dėl nemokamos paskolos turėtumėte teirautis būtent kreditoriaus.

Kiekvienas pirmas kreditas nemokamai išduodamas su standartinėmis sąlygomis.

pirmas kreditas nemokamai

Standartinėmis sąlygomis laikomi tie reikalavimai, kurie susiję su kliento ekonomine padėtimi. Pirmiausia kredito bendrovė norės peržiūrėti jūsų mokumo galimybes. Ji privalės patikrinti kreditingumą. Jis analizuojamas remiantis informacinėmis sistemomis. Jeigu kliento kreditingumas yra neigiamas, tai jo skolinimosi galimybės bus apribotos. Jis negalės gauti net ir nemokamo kredito. Paskolos iš žmonių turėtumėte ieškoti būtent tokiais atvejais.

Tie paskolų gavėjai, kurie ima kreditus tik vienam mėnesiui, labai rizikuoja įklimpti į skolas. Pirmas kreditas nemokamai mėnesiui siūlomas daug kur, bet turėkite galvoje, kad po 30 dienų klientas privalo grąžinti visą greitojo kredito sumą. Kitu atveju jis turės rinktis galimybę atidėti įmoką. Atidėjimas nėra nemokama paslauga – už tai tenka mokėti mokestį.

Geriausias sąlygas šiuo metu siūlo privatūs skolintojai. Tai sutelktinis finansavimas, kurio metu paprasti žmonės finansuoja kitų žmonių paskolas. Tam yra platformos, kuriose registruojasi tiek investuotojai, tiek ir paskolų ieškantys žmonės. Sutelktinio finansavimo platformose neturėtumėte tikėtis nemokamo kredito.

Tie žmonės, kurie skolinasi neturėdami pajamų, dažniausiai nusivilia, nes kreditorius pateikia neigiamą atsakymą. Kreditavimo tokie asmenys negauna dėl to, kad paskolos bedarbiams draudžiamos. Tokių paskolų nedirbantys asmenys grąžinti nesugeba, nes jie gyvena tik iš gaunamų pašalpų. Norint gauti paskolą internetu (net ir nemokamą), asmuo turi būti mokus ir gaunantis pajamas, o svarbiausia – jis privalo būti finansiškai išprusęs.

Kaip nemokamą paskolą gauti internetu?

Nemokama paskola internetu – trims mėnesiams ir vos per itin trumpą laiką! Nemokamas kreditas išduodamas be jokio užstato ir laiduotojo! Norintiems gauti tokį vartojimo kreditą, reikėtų kreiptis į vieną iš žemiau esančių kredito bendrovių. Kai kuriose iš jų galbūt nemokamos paskolos ir nerasite.

Besiskolintiems reikėtų atsižvelgti į kiekvienos kredito įstaigos siūlomą metinę palūkanų normą bei kitus reikalavimus. Nuo to priklauso ir grąžinimo galimybės. Kuo daugiau palūkanų teks mokėti, tuo mėnesio įmokos susidarys didesnės. Tai galėtų pakenkti jums ateityje.

nemokama paskola

Visiems vartotojams, kurie domisi greitaisiais kreditais, reikia pasidomėti nemokamų paskolų išdavimo sąlygomis. Ne visos paskolos nemokamai išduodamos neribotam laikui. Pats terminas, kurio metu nereikia mokėti palūkanų, įprastai siekia 3 mėnesius. Tai maksimalus nemokamos paskolos terminas.

Be kita ko svarbu žinoti ir visas greitojo kredito sutartyje nurodomas sąlygas. Nevenkite skaityti sutarties, nes kartais tam tikri pasiūlymai gali būti klaidingi. Imant ilgalaikį kreditą ir pasinaudojant nemokama paskola jūs pirmus mėnesius nemokėsite palūkanų. Paskui teks mokėti nustatytą palūkanų normą. Būtina žiūrėti kokios tos palūkanos taikomos pasirinktoje paskolų bendrovėje. Nemokama paskola internetu susidomi daug žmonių, bet ne visi ja pasinaudoja. Kartais tiesiog ilgam laikotarpiui skolintis su šia akcija nelabai apsimoka. Tiesiog paskui tenka mokėti dideles palūkanas.

Jeigu jus domina nemokama paskola, tai jos ieškoti reikėtų tam tikrose bendrovėse.

Tiems kam svarbus sutelktinis finansavimas, nereikėtų ieškoti tokių nemokamos paskolos pasiūlymų. Tose sistemose retai išvysite galimybę skolintis nemokamai. Matote, tokiose sistemose pinigus skolina paprasti žmonės. Jie veltui savo pinigų duoti nenori niekam. Dėl šios priežasties nemokama paskola sutelktinio finansavimo sistemose neišduodama.

Ši informacija turėtų būti labai svarbi bedarbiams ir tiems, kurie negauna stabilių pajamų. Nedirbantys asmenys dažniausiai ir susižavi tokiais pasiūlymais, tačiau nereikėtų tikėtis gauti nemokamos paskolos, jeigu negaunate pajamų. Joks nedirbantis asmuo negalė skolintis net ir nemokamai, jeigu jis nepraeis kreditingumo vertinimo. Jį praeiti turi visi, nepaisant socialinio statuso ar ekonominės padėties. Tad, paskolos bedarbiams nemokamai vargu ar suteikiamos. Tas pats galioja, kai kreipiamasi dėl paskolos be pajamų, nes abi šios paskolų rūšys yra labai panašios.

Kiekvienam asmeniui visada reikia tinkamai atsižvelgti į sutartyje pabrėžiamus niuansus. Jie padeda lengviau suprasti ar ateityje nebus problemų dėl skolos grąžinimo.

Kreditai be palūkanų – puiki išeitis iš keblios padėties

Kreditas be palūkanų skirtas tiems, kurie nori internetu pasiskolinti visiškai nemokamai. Klientas nemoka jokių palūkanų visą kredito laikotarpį. Tokios greitos paskolos įprastai būna tik trumpalaikės ir siekiančios iki 3 mėnesių. Norintiems skolintis ilgesniam laikotarpiui, vėliau teks mokėti ir palūkanas. Visą tvarką pateikia kreditų bendrovės.

Paskolą be palūkanų gali gauti visi asmenys, kurie pagal mokumo vertinimo kriterijus praeina kreditingumo patikrą. Tai reiškia, kad iki šiol sėkmingai paskolas gaunantys asmenys gali gauti kreditus be palūkanų. Nereikėtų susivilioti tik tais pasiūlymais, kuriems nustatomos siauros grąžinimo galimybės. Greitos paskolos iš privačių asmenų irgi gali būti puiki išeitis.

Kreditas be palūkanų išduodamas trumpam laikui – nepamirškite to.

kreditas be palukanu

Klaidingai informuoti vartotojai kartais nesupranta, kad imant ilgalaikę paskolą su galimybe nemokėti palūkanų, jie anksčiau ar vėliau turės tas palūkanas sumokėti. Aiškiau kalbant, ilgalaikių paskolų nemokamas laikotarpis tęsiasi tik maždaug pirmus tris mėnesius. Kai tie trys mėnesiai praeina, klientui reikia sumokėti mėnesio įmoką, į kurią įskaičiuojamos palūkanos bei kiti mokesčiai. Tai negalioja tais atvejais, kuomet imama paskola už užstatą.

Verta akcentuoti, kad trumpalaikis kreditas be palūkanų gali būti ir šiek tiek žalingas. Matote, jeigu per trumpą laiką jūs nesugebėsite visiškai įvykdyti tokio skolinio įsipareigojimo, tai jums neliks kitos išeities kaip tik mokėti pratęsimo mokestį. Jeigu jo nemokėsite, tada paskolų bendrovė imsis radikalių priemonių savo interesų gynimui. Ji kreipsis į partnerius, kurie išieško skolas. Tai teisininkai, už kurių paslaugas sumokėsite jūs.

Kiekvienas kreditas be palūkanų turi būti imamas įvertinus situaciją.

Skolinantis būtina viską kruopščiai apskaičiuoti, ypač laikotarpius. Jeigu jums reikia didelės sumos kuo skubiau, tai dar nereiškia, kad toks kreditas be palūkanų jums bus naudingas. Pagalvokite iš kur gausite tokią pačią didelę sumą kai praeis tie keli mėnesiai. Jeigu tos sumos neturėsite, tai jums grės prieš tai minėtos pasekmės. Tokiais atvejais rekomenduojama imti kreditą ilgesniam laikui. Kreditas be palūkanų gali būti imamas ir keliems metams, be pačius pirmus mėnesius jums nereikės mokėti nei palūkanų, nei įmokų. Pirmą įmoką turėsite mokėti pagal sutartyje nurodytus reikalavimus ir datą. Bet, tokios greitos paskolos bedarbiams ieškoti nereikėtų.

Toks sprendimas būtų gerokai palankesnis, nes ilgalaikės paskolos dažniausiai pasižymi gerokai mažesnėmis mėnesio įmokomis. Taip pat tokiose situacijose vertėtų pasidomėti kas yra sutelktinis finansavimas, nes tai irgi gali būti išeitis.

Palūkanų norma – įprastas mokestis už paskolą, kuris gali būti ir netaikomas, jeigu asmuo skolinasi tik trumpam terminui, pavyzdžiui – 3 mėnesiams. Vartojimo kreditams turi būti taikoma įstatymų leidžiamos palūkanos, kurios šiuo metu negali viršyti 75 procentų per metus. Tai yra limitas, kurį peržengusi bendrovė būtų baudžiama.

Bendrovėse taikoma metinė palūkanų norma gali būti skirtinga.

Tos bendrovės, kurios šiuo metu išduoda trumpalaikius kreditus, dažniausiai iš klientų reikalauja maksimalias leidžiamas palūkanas. Paskolos dirbantiems užsienyje patrauklios dėl įvairių akcijų, todėl tokie žmonės trumpalaikiais kreditais pasinaudoja itin dažnai. Tačiau, kitos bendrovės gali pasiūlyti netgi nemokamas paskolas, o tai reiškia, kad kai kur palūkanų gali ir nebūti. Norintiems pasiskolinti kuo pigiau, paprasčiau būtų kreiptis į tas bendroves, kuriose siūlomos nemokamų paskolų akcijos. Jų metu klientai skolintis gali iki trijų mėnesių ir mažiau, o už tai nereikia mokėti nė cento.

Trumpalaikės paskolos metinė palūkanų norma dažniausia siekia 0, nes tai yra populiari akcija. Tos akcijos metu klientai gali skolintis ribotas sumas, o paskui jas turi grąžinti per trumpą laiką. Jeigu skola nėra grąžinama, tai tada klientui būtina pratęsti kredito terminą. Pratęsimas vyksta sumokant mokestį, kuris nėra jau toks ir mažas. Mažiausios palūkanos ne visuomet leidžia skolas grąžinti lengviau, todėl prieš skolinantis būtina visą sutartį paskaityti iki galo.

Štai tie žmonės, kurie skolinasi iš sutelktinio finansavimo platformų, patys nurodo kokias palūkanas jie sutiktų mokėti. Tada platformos operatoriai įvertina situaciją ir derisi dėl metinės palūkanų normos. Kai sutariama viskas, tada kliento paraiška jau publikuojama  investuotojams, o šie patys jau vertina ar verta skolinti ar ne. Sutelktinis finansavimas yra išties naudingas.

Mažos palūkanos ne visuomet padeda skolas grąžinti laiku, nes vis dėlto – kai kurios kredito įstaigos leidžia skolintis tik trumpam laikotarpiui. Per trumpą laikotarpį grąžinamos paskolos dažniausiai pasižymi ir didelėmis įmokomis. Įmokų dydis priklauso nuo pasiskolintos sumos bei grąžinimo laikotarpio. Kuo jis trumpesnis, tuo įmokos būna didesnės. Tada klientams sunkiau grąžinti skolas.

Tiesa, jeigu įmokos bus per daug didelės ir tokios, kurių negalės mokėti klientas, tai kredito teikėjas tokios greitosios paskolos internetu paprasčiausiai nesuteiks.

Įvertinimas
5.0