Paskolos iš privačių asmenų be užstato

Paskolos iš privačių asmenų be užstato suteikiamos bene mažiausiomis metinėmis palūkanomis bei itin didelėmis norimomis kredito sumomis. Privačiai skolintis galite iš šiuo metu itin didelio populiarumo sulaukusių sutelktinio finansavimo platformų, kuriose siūlomos itin didelės sumos. Vartotojai taip pat gali skolintis iki kelių metų laikotarpiui, o tai naudinga tiems, kurie nori mokėti mažesnes įmokas kiekvieną mėnesį. Apžvelkite žemiau siūlomas sutelktinio finansavimo sistemas.

finbee paskolosvivus paskolos

Įprastai sutelktinis finansavimas pasitelkiamas norint surasti geresnius paskolų palūkanų pasiūlymus. Tai yra iš tiesų ypatingų pasiūlymų vieta. Paskolos iš žmonių turi palūkanas, kurios kartais gali prilygti ilgo laikotarpio paskoloms ir jos tikrai yra mažesnės nei įprastų vartojimo paskolų kaina. O geriausia yra tai, kad be viso šito jos taip pat yra be užstato. Tokiu būdu yra gaunama paskola, kuri yra viena pigiausių rinkoje, bet tuo pačiu ji yra suteikiama be užstato. Nenuostabu, kad tiek daug žmonių pateikia prašymus tokiai paskolai gauti.

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems tokiose vietose yra dar pigesnis. Nuostabiausia, kad jų prieinamus tikrai nėra toks ribotas, kaip gali pasirodyti. Jos tikrai neturi unikalių reikalavimų, kurių neturėtų kitokias paskolas teikiančios vietos. Nors tokio finansavimo sistemos tikrai žiūri į visus aspektus atidžiau nei kitur. Todėl greitieji kreditai iš privačių asmenų nebus išduodami jei turite daug įsipareigojimų ir mažai pajamų. Geriausiu atveju jūs galėsite gauti kreditą, bet jums bus priskirtas žemesnis reitingas, kas reikš didesnę palūkanų normą. Be šito fakto, visais kitais aspektais privatininkų paskolos yra išduodamos tikrai nesudėtingiau nei kitokios.

Visos paskolos iš privačių asmenų be užstato išduodamos kiek lengvesnėmis sąlygomis.

paskolos is privaciu asmenu be uzstato

Kadangi šios sutelktinio finansavimo sistemos nėra įpareigotos laikytis tokios pačios tvarkos kaip vartojimo kreditus išduodančios bendrovės, tai jose skolintis yra pigiau ir paprasčiau. Ten esantys privatūs paskolų teikėjai gali paskolinti pinigų ir tiems, kurių kredito reitingo kategorija yra B ar C. Paskolos iš privačių asmenų be užstato išduodamos gana mažomis palūkanomis ir kaip teigiama aukščiau – jos yra vienos mažiausių rinkoje.

Skolinantis privačiai, jums teks pateikti visus būtinus duomenis, kurie reikalingi paskolų gavimui. Ar reikės užstato ar ne – priklausys nuo jūsų finansinės padėties bei kredito istorijos. Jeigu jūsų kredito istorija turės daug neigiamų įrašų, tai faktas, kad kredito įstaiga norės kažkokių garantijų, o jomis gali būti būtent įkeičiamas turtas.

Bet taip nutinka ypatingai retai. 99% atvejų sutelktinio finansavimo sistemos neprašo įkeisti jokio turto ar kitaip padengti prašomą paskolą. Net ilgalaikės paskolos (iki 10 metų) tokiose sistemose yra suteikiamos be užstato. Turtas įkeičiamas tik išimtinais atvejais ir tik išimties tvarka. Taip gali nutikti paskolų refinansavimo situacijoje, bet įprastas greitasis kreditas tikrai bus išduotas be užstato.

Lengvesnės sąlygos yra taikomos tvarkingą kredito istoriją turintiems ir ne pirmą kartą paskolos prašantiems asmenims. Tokie asmenys jau yra įrodę, kad jie paskolą grąžins be problemų ir taip suteikia didesnį pasitikėjimą privatiems asmenims, kurie bus pasiruošę finansuoti jūsų prašomą paskolos sumą. Nepamirškite, kad būtent nuo privačių investuotojų pasiryžimo, jų pasitikėjimo ir jų kiekio priklausys jūsų paskolos palūkanų norma ir bendros sutarties sąlygos.

Paskolos iš privačių asmenų be užstato suteikiamos ne taip greitai.

Galvojantiems, kad tokios paskolos iš žmonių be užstato suteikiamos taip pat greitai kaip ir įprastose kreditų bendrovėse, reikėtų labiau pasidomėti skolinimo tvarka. Minėtose sutelktinio finansavimo sistemose dabar yra tokia situacija, jog kiekvieno vartotojo padėtis yra vertinama itin atsakingai ir atidžiai. Tai užtrunka gana nemažai laiko. Vartotojas, pateikęs paskolos paraišką tokioje sistemoje, turi sulaukti ir kreditingumo įvertinimo. Galiausiai tenka laukti kol paraiška patvirtinama ir rodoma investuotojams t.y. privatiems kreditoriams.

Jeigu jūsų paraiška praėjo patikrinimą ir ji jau rodoma privatiems skolintojams, tai tada jums gali tekti laukti ir kelias savaites. Matote, šiose platformose paskolos sumos turi būti surenkamos. Pasiskolinti be užstato tokiose platformose surenkamos negreitai, nes kai kurie investuotojai yra atsargesni.

Jeigu jums reikia paskolos iš žmonių be užstato, tai jos galite ieškoti kreipiantis ir į privačius kreditorius kitose vietose. Taip pat ir paskolos dirbantiems užsienyje gali būti gaunamos privačiai, tačiau skolintis bus galima tik tuo atveju, jeigu jūsų kreditingumo rodiklis bus įvertintas tik teigimai.

Iš privačių asmenų kreditus gauti galima geresnėmis sąlygomis, tačiau kreditoriai akcentuoja, kad jos nėra skirtos netinkamai skolas grąžinantiems vartotojams. Jeigu jūs neišgalėsite mokėti mėnesio įmokų laiku, tai tuomet kreditoriai jūsų paskolos paraišką atmes be jokių ilgų svarstymų. Jie matys, kad jūsų kreditingumas yra prastas, todėl pinigų paskolinti jums tikrai negalės.

Įvertinimas
5.0