Paskolos be užstato

Paskolos be užstato vos per kelias minutes išduodamos visiems pateikusiems paraišką bei atitikusiems mokumo vertinimo kriterijus! Nedirbantys, pajamų negaunantys bei itin prastą kredito reitingą turintiems asmenims nevalia gaišti laiko – jų paraiška bus atmesta. Jeigu jūs turite galimybę prisiimti naujus įsipareigojimus, tai siūlytume rinktis vieną iš žemiau pateikiamų bendrovių.

Kalbant apie paskolas be turto įkeitimo, tai čia svarbiausiu faktoriumi tampa asmens mokumo galimybės. Tokiems asmenims reikia turėti pajamų šaltinį, kuris anot kreditorių, būtų laikomas tvariu. Paskolos bedarbiams neišduodamos. Taip pat besiskolinantiems asmenims nevalia pamiršti ir atsakingo skolinimosi reikalavimo. Jeigu žmogus anksčiau pasiskolino pinigų ir pagal kredito istorijos duomenis matoma, jog jo negrąžino, tai naujų paskolų jis gauti negalės.

Todėl tiek greitieji kreditai, tiek greitos paskolos bus išduotos tik asmeniui turint nepriekaištingą kredito istoriją. Galbūt tai yra kiek per griežtas pasakymas, nes paskolos su bloga kredito istorija tikrai yra išduodamos ir net be didesnių problemų. Tačiau „nepriekaištingumas” visada yra sąlyginis. Todėl kredito istorijoje bent jau turėtų būti didžioji dalis teigiamų įrašų apie jūsų finansinius įsipareigojimus. Visos kitos detalės prieš tai nublanksta.

Įprastai paskolos be užstato suteikiamos tik atsakingiems asmenims.

paskolos be uzstato

Atsakingi asmenys yra tie, kurie skolinasi paskaičiuodami palūkanas. Nevalia rinktis tų pasiūlymų, kuriais pasinaudoti lengviausia. Reikia rinktis tas paskolas, kurioms taikoma mažesnė metinė palūkanų norma ir visai nesvarbu, kad galbūt tokios paskolos išduodamos lėčiau. Būtent tuo ir pasižymi atsakingas skolinimas, kurio reikalauja dauguma kredito įstaigų.

Nereikia pamiršti ir to, kad atsakingo skolinimo sąvoka apima ir turimus įsipareigojimus. Kuomet klientas kredito bendrovei pateikia savo duomenis ir duoda sutikimą jų tikrinimui, kredito bendrovė atlieka analizę. Paprasčiau kalbant, atsakingumas nustatomas ir pagal turimus įsipareigojimus. Pavyzdžiui, nurodę, kad gaunate dideles pajamas, bet tuo pačiu patiriate panašias išlaidas, jūs jokio atsakingumo neparodote. Jūs parodote, jog esate beviltiškai nemalonioje finansinėje padėtyje. Į tai atsižvelgęs kredito teikėjas tikrai nenorės skolinti pinigų.

Visos paskolos be užstato suteikiamos gana didelėmis  palūkanomis.

Taip jau yra įprasta, kad vartojimo paskola yra brangiausia, tačiau internete tokių paskolų palūkanos yra dar didesnės. Kalba eina apie įprastas kreditų bendroves. Štai, jeigu jums dar negirdėtas terminas „paskolų refinansavimas“, tai būtinai pasidomėkite kas tai yra.

Paprasčiausiai, refinansavimo bendrovėse irgi siūlomos paskolos be užstato. Kitos platformos siūlo dar didesne sumas ir su turto įkeitimu. Ten pinigus skolina bendrovė, tačiau pagrindiniai kreditoriai yra paprasti žmonės. Šios platformos imasi tik tarpininkavimo vaidmens ir už tai pasiima savo mokestį.

Nieko neįprasto: greitieji kreditai yra žinomi, kaip brangiausia paskolų forma. Tačiau dideles palūkanas atstoja begalinis patogumas. Greitą kreditą galima gauti per 15 minučių, nereikia pildyti jokių dokumentų ir viską galite sutvarkyti internetu. Tai tiesiog reikia apsispręsti kas jums yra svarbiau: patogumas ar kaina.

Įvertinimas
5.0