Kredito įstaigos

Kredito įstaigos – vartojimo bei kitų paskolų teikėjai, galintys jus finansuoti įvairiais atvejais. Siūlomos įvairios paskolos gana geromis sąlygomis! Kiekvienos paraiškos pateikimo atveju gali būti reikalaujamos ir skirtingos garantijos. Apačioje rasite keletą kredito įstaigų, kurios siūlo vartojimo ir ne tik kreditus.

finbee paskolosvivus paskolos

Pagrinde kredito įstaigose yra siūlomi greitieji kreditai, kurie jau spėjo patapti šių įstaigų skiriamuoju bruožu. Tai yra labai greitai suteikiamos, dažniausiai nedidelių sumų ir pakankamai brangios paskolos. Tačiau jų privalumų yra įvairių, kurie atperka šiuos trūkumus. Todėl greitieji kreditai yra pagrindinis žmonių pasirinkimas prireikus pinigų net ir šiai dienai.

Visos kredito įstaigos turi būti registruotos.

Jeigu ieškote kredito įstaigos, iš kurios galėtumėte gauti vartojimo paskolą, tai jums pirmiausia reikėtų atsidaryti viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą. Tik jame esančios kredito įstaigos gali užsiimti vartojamųjų paskolų teikimu. Visi kiti kreditoriai to daryti negali. Vartojimo paskolas gali išduoti tik juridiniai asmenys. Tai yra įmonės, o ne paprasti žmonės.

Sutelktinis finansavimas gali jus šiek tiek supainioti, bet nurimkite – viskas su tokiomis platformomis yra gerai. Sutelktinio finansavimo operatorius irgi laikomas kredito įstaiga, tačiau tokia bendrovė savo asmeninių lėšų neskolina. Tas lėšas paskolų finansavimui sutelkia investuotojai – paprasti fiziniai asmenys. Pati kredito įstaiga, valdanti sutelktinio finansavimo platformą, atlieka tik tarpininkavimo vaidmenį.

Kredito įstaigos negali reklamuoti kreditus nedirbantiems.

kredito įstaigos

Jeigu kredito įstaigos viešai naudoja reklamą, kurioje pabrėžiama, jog paskolos bedarbiams irgi išduodamos, tai tokia bendrovė pažeidžia įstatymus. Pastebėjus tokius pažeidimus, būtina kreiptis į Lietuvos banko priežiūros instituciją. Tokiu atveju bendrovė gaus solidžią baudą arba tik įspėjimą.

Nedirbantys asmenys retai kada gauna paskolas dėl to, kad vienintelis pajamų šaltinis, kurie jie turi, yra tik pašalpos. Tai nėra tinkamos pajamos, nes jos nėra tvarios. Tvariomis pajamomis kredito įstaiga laikys tas pajamas, kurios gaunamos nuolatos ir nemažiau nei paskutinius keturis mėnesius. Tiesa, darbo užmokestis turi būti vertinamas pagal 4 mėnesių vidurkį. Visos kitos pajamos vertinamos imant ilgesnį periodą. Tai numatyta mokumo vertinimo nuostatuose.

Nei viena kredito įstaiga negali išduoti paskolos nepatikrinus kreditingumo.

Visos kredito įstaigos privalo kruopščiai patikrinti kiekvieno kliento paskolos paraišką. Jeigu patikrinimas neatliekamas, tai tokia bendrovė laikoma pažeidusia atsakingo skolinimo principus. Tada jai tektų kompensuoti kliento patirtus nuostolius. Tikėtina, kad tokia kredito įstaiga skolos neatgautų – klientas galbūt neprivalėtų jos grąžinti, nes tai jam sukeltų nemažus nuostolius.

Kredito įstaigos be išlygų turi kruopščiai ir tinkamai įvertinti besiskolinančių asmenų finansinę padėtį. Jeigu aiškiai matoma, kad besiskolinančio asmens kreditingumas yra labai prastas, tai jo paskolos paraiška negali būti priimta. Paskolų bendrovės kreditus išduoda asmenims, kurie gauna pajamas, nemažesnes nei nurodyta mokumo vertinimo nuostatuose. Tie, kurie pajamų negauna visai, iš kredito įstaigų skolintis neturėtų, nes paprasčiausiai bus gaištamas laikas ir tiek. Jeigu norite sėkmingai gauti kreditą, tai tuomet jūsų kreditingumas turi būti nepriekaištingas.

Įvertinimas
5.0