Sutelktinis finansavimas

Sutelktinis finansavimas leidžia vartotojams skolintis iš žmonių. Pateikiant paraišką galima nustatyti kokias palūkanas jūs norite mokėti. Investuotojai nuspręst ar skolinti jums savo pinigus ar ne. Lietuvoje tokių bendro finansavimo sistemų yra ne viena. Žemiau nurodome pagrindines jų.

finbee paskolosvivus paskolos

Sutelktinis finansavimas skirtas tiems, kurie nori skolintis privačiai.

Tai privačių paskolų atitikmuo, tik didžiausias skirtumas yra būtent tai, jog privačių kreditorių bus ne vienas, o žymiai daugiau. Tokios skolinimosi procedūros yra ganėtinai paprastos. Vartotojams reikia pateikti paraišką lygiai taip pat, kai jos teikiamos ir greitųjų paskolų bendrovėse. Paskolos bedarbiams šiose platformose irgi suteikiamos, bet aišku – jie jas gauna sunkiau. Kiekviena platforma siūlo skirtingas paskolų rūšis. Pagrindinėse siūloma tiek vartojimo paskola, tiek verslo kreditas, tiek ir refinansavimas.

Dabar sutelktinis finansavimas populiarėja dėl gerų paskolų gavimo sąlygų.

sutelktinis finansavimas

Tradicinėse vartojimo kredito bendrovėse siūlomi vartojimo kreditai, tačiau bendrovių nustatomos palūkanos neretai atbaido vartotojus – jos labai aukštos. Sutelktinio finansavimo platformose palūkanų norma įprastai siekia iki 30 procentų per metus. Kai kurios platformos siūlo paskolas nuo 8 procentų metinių palūkanų.

Šiose sistemose vartotojai gali skolintis ne tik trumpam laikui. Jūs galite skolintis net keliems metams. Vartojimo kreditai šiose sistemose suteikiami iki penkių metų laikotarpiui. Klientas turi mokėti mėnesio įmokas lygiai taip pat, lyg tai darytų greitųjų kreditų bendrovėje. Įmokos sumokamos kartus su palūkanomis. Nustatomas įmokų mokėjimo grafikas, kuris esant bėdai, gali būti keičiamas abipusiu susitarimu.

Be to, tokios platformos siūlo puikiausią galimybę: jos suteikia paskolas įsiskolinusiems. O dažniausiai net ir skolinimo sąlygos būna tokios geros, kad būna sunku jas suvokti. Tikrai, skolinantis per šias platformas tampa labai greitai aišku, kad greitieji kreditai iš tiesų yra per daug brangūs.

Jeigu jus domina sutelktinis finansavimas kaip galimybė uždirbti – pasidomėkite pirmiau tuo.

Dabar galvojantys kur būtų galima įdarbinti pinigus neretai renkasi šias platformas, nes tai geresnis pasirinkimas nei laikant indėlius bankuose ir už juos gaunant absurdiškas palūkanas. Čia investuotojai per metus uždirba daugiau, nes vis dėlto – platformų operatoriai turi gana daug saugiklių. Taip pat reikia pabrėžti, kad investuotojų uždirbti pinigai didėja su lig kiekviena anksčiau laiko grąžinama paskola. Sutelktinis finansavimas yra bene saugiausia ir labai pelninga veikla investuojantiems nedideles sumas.

Pinigų skolinimo veikla per šias platformas užsiimti naudinga ir todėl, kad patys asmenys sprendžia kur jiems investuoti. Jie patys pasirenka asmenis, į kurių paskolas investuos. Kartais galima rinktis tuos paskolų prašymus, kurie turi turto įkeitimo garantiją. Sutelktinio finansavimo platformos turi gana daug privalumų tiek ieškantiems paskolos, tiek ir investuojantiems į jas. Jose galima ne tik labai pigiai pasiskolinti pinigų, bet ir juos skolinti geresnėmis ir saugesnėmis sąlygomis.

Įvertinimas
5.0