Palūkanų norma šiuo metu gali būti lygi ir 0!

Palūkanų norma – įprastas mokestis už paskolą, kuris gali būti ir netaikomas, jeigu asmuo skolinasi tik trumpam terminui, pavyzdžiui – 3 mėnesiams. Vartojimo kreditams turi būti taikoma įstatymų leidžiamos palūkanos, kurios šiuo metu negali viršyti 75 procentų per metus. Tai yra limitas, kurį peržengusi bendrovė būtų baudžiama.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Bendrovėse taikoma metinė palūkanų norma gali būti skirtinga.

palukanu norma

Tos bendrovės, kurios šiuo metu išduoda trumpalaikius kreditus, dažniausiai iš klientų reikalauja maksimalias leidžiamas palūkanas. Paskolos dirbantiems užsienyje patrauklios dėl įvairių akcijų, todėl tokie žmonės trumpalaikiais kreditais pasinaudoja itin dažnai. Tačiau, kitos bendrovės gali pasiūlyti netgi nemokamas paskolas, o tai reiškia, kad kai kur palūkanų gali ir nebūti. Norintiems pasiskolinti kuo pigiau, paprasčiau būtų kreiptis į tas bendroves, kuriose siūlomos nemokamų paskolų akcijos. Jų metu klientai skolintis gali iki trijų mėnesių ir mažiau, o už tai nereikia mokėti nė cento.

Trumpalaikės paskolos metinė palūkanų norma dažniausia siekia 0, nes tai yra populiari akcija. Tos akcijos metu klientai gali skolintis ribotas sumas, o paskui jas turi grąžinti per trumpą laiką. Jeigu skola nėra grąžinama, tai tada klientui būtina pratęsti kredito terminą. Pratęsimas vyksta sumokant mokestį, kuris nėra jau toks ir mažas.

Mažiausios palūkanos ne visuomet leidžia skolas grąžinti lengviau, todėl prieš skolinantis būtina visą sutartį paskaityti iki galo.

Kiekviena metinė palūkanų norma gali būti nustatoma ir individualiai.

Štai tie žmonės, kurie skolinasi iš sutelktinio finansavimo platformų, patys nurodo kokias palūkanas jie sutiktų mokėti. Tada platformos operatoriai įvertina situaciją ir derisi dėl metinės palūkanų normos. Kai sutariama viskas, tada kliento paraiška jau publikuojama  investuotojams, o šie patys jau vertina ar verta skolinti ar ne. Sutelktinis finansavimas yra išties naudingas.

Mažos palūkanos ne visuomet padeda skolas grąžinti laiku, nes vis dėlto – kai kurios kredito įstaigos leidžia skolintis tik trumpam laikotarpiui. Per trumpą laikotarpį grąžinamos paskolos dažniausiai pasižymi ir didelėmis įmokomis. Įmokų dydis priklauso nuo pasiskolintos sumos bei grąžinimo laikotarpio. Kuo jis trumpesnis, tuo įmokos būna didesnės. Tada klientams sunkiau grąžinti skolas.

Tiesa, jeigu įmokos bus per daug didelės ir tokios, kurių negalės mokėti klientas, tai kredito teikėjas tokios paskolos paprasčiausiai nesuteiks.