Paskolos be pajamų

Paskolos be pajamų gyvenantiems asmenims išduodamos greitai – kredito paraišką pateikti reikia ta pačia tvarka. Kreditai be oficialių pajamų išduodami tuomet, kai asmenys skolinasi atsakingai ir tinkamai įvertina savo galimybes. Sutelktinio finansavimo platformose ir kitose kredito įstaigose galite pateikti paraišką dėl kredito gavimo.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Šiuo metu paskolos išduodamos įkeičiant turtą, o kitais atvejais, jos gali būti neišduodamos, jeigu kreipiamasi dėl vartojimo kredito. Norintiems pasiskolinti, tiesiog vertėtų pabandyti pateikti kredito paraišką žemiau pateiktose bendrovėse. Kredito įstaigos įvertins kiekvieno kliento padėtį ir nustatys ar paskolos išdavimas nebus pažeidžiantis įstatymus.

Visos paskolos be pajamų esantiems žmonėms išduodamos tik tuomet, jeigu to nedraudžia įstatymai.

paskolos be pajamu

Jeigu jums reikia vartojimo kredito, tačiau negaunate jokių oficialių pajamų, tai tokiu atveju dauguma kredito įstaigų atsisakys išduoti paskolą. Jos jums pinigų paskolinti negalės todėl, kad tai būtų laikoma vartojimo kredito įstatymo ir mokumo vertinimo nuostatų pažeidimu. Tačiau verta pabrėžti, kad privatūs paskolų teikėjai, kurie skolina pinigus iš savo asmeninių lėšų ir reikalauja nekilnojamo turto įkeitimo, gali jums pasiūlyti ir kitokias skolinimosi sąlygas. Tikėtina, kad iš privačių kreditorių paskolas gautumėte paprasčiau.

Būtina pabrėžti, kad paskolos be pajamų esantiems vartotojams gali būti išduodamos tose sutelktinio finansavimo sistemose, kuriose kreditus išduoda paprasti žmonės. Ten kreditoriai gali pasiūlyti ir individualias skolinimosi sąlygas.

Kreditai be pajamų gyvenantiems bedarbiams neišduodami.

Bedarbiams asmenims jau reikėtų įsidėmėti, kad jie apskritai jokių paskolų gauti negali, nes tai būtų įstatymų pažeidimas. Paprastai kalbant, vartojimo ir kitų paskolų nedirbantys asmenys gauti negali. Kreditingumo vertinimo metu bus matoma, jog bedarbis asmuo neturi jokių oficialių pajamų. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad dirbantys individualiai gali skolintis lygiai taip pat kaip ir kiti, tik tokiems žmonėms taikomas kitoks reikalavimas dėl pajamų sumos. Jiems taikoma ne 40 procentų pajamų taisyklė – kreditoriai nustato griežtesnę procentinę išraišką, kurios nevalia peržengti.

Bedarbiai asmenys, negali gauti kreditų tol, kol neišsiregistruoja iš darbo biržos. Kreditai be pajamų laikinai gyvenantiems asmenims gali būti išduodami išimtine tvarka, jeigu pajamos gaunamos iš kitų veiklų ar šaltinių.

Įvertinimas
5.0