Paskolos bedarbiams asmenims

Paskolos bedarbiams asmenims mažomis palūkanomis siūlomos net kelių dešimčių mėnesių laikotarpiui. Jeigu esate nedirbantis, kreditą gausite standartiškai. Jums teks praeiti kreditingumo patikrinimo procedūrą. Apačioje nurodoma kuriose bendrovėse galite bandyti skolintis.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Jokios paskolos bedarbiams asmenims negali būti reklamuojamos.

Lietuvoje teisės aktai numato, kad greitųjų paskolų bedrovės negali reklamuoti vartojimo kreditų bedarbiams asmenims. Tačiau jie patys gali ieškoti paskolų bendrovių, kuriose galėtų pateikti paraiškas. Akcentuojama tai, kad bedarbiams asmenims derėtų įsigilinti į visas sąvokas bei reikalavimus. Jie irgi turi būti mokūs. Jie turi gauti pajamas. Nesuklysite – gaunamos pašalpos kreditorius neužskaitys prie tvarių pajamų. Lygiai tas pats taikoma jeigu papildomai gaunate ir socialinę paramą. Jūsų pajamos turi būti reguliarios, nes vis dėlto – jos bus tikrinamos ir jų tvarumas bus tinkamai įvertintas.

Visos paskolos bedarbiams išduodamos standartine tvarka.

paskolos bedarbiamsPaskolų teikėjai, kurie patvirtina, jog bedarbiai asmenys turi kažkokį kitą pajamų šaltinį, o ne nedarbo išmokas, gali išduoti paskolas. Tačiau, kaip numato teisės aktai, tokios neįprastos pajamos turi būti ir įvertintos. Įvertinimas vyksta pagal mokumo vertinimo nuostatų reikalavimus. Įvertinamas tvarumas – žiūrima kiek laiko asmuo tokias pajamas gauna. Reikalaujama, kad tos papildomos pajamos būtų gaunamos daugiau nei 4 mėnesius.

Įvertinus mokumą, paskolos bedarbiams neišduodamos kol sutartis nėra patvirtinama. Tai įprasta procedūra. Nedirbantis asmuo, norėdamas gauti kreditą, pirmiau turi patvirtinti sutartį ar paraišką vieno cento pervedimu. Po patvirtinimo ir gaunamos tokios paskolos.

Kai kurios paskolos bedarbiams neišduodamos dėl vengimo vykdyti įsipareigojimus.

Štai, svarbiausia žinoti, jog kreditoriai pajamas įvertins kaip priklauso, bet jie vertins ir ne tik jas. Paskolų teikėjai žiūrės koks yra jūsų finansinis išprusimas. Jeigu iki šiol visus įsipareigojimų vykdėte vėluodami, tai vartojimo paskola jums tikrai nebus suteikta. Kreditoriams per metus skiriama itin daug baudų ir jų skaičius kasmet mažėja dėl jų didėjimo.

Kreditai bedarbiams nebus išduodami ir tada, jeigu asmuo negauna jokių pajamų apart bedarbio pašalpą ir kitas išmokas. Tai negali būti pajamų šaltinis, kuris būtų priskiriamas prie tvarių pajamų. Tokios pašalpos nėra vertinamos, nes vis dėlto – jų tęstinumas yra stipriai abejotinas.