Greitieji kreditai

Greitieji kreditai internetu dabar išduodami kelis kartus mažesnėmis palūkanomis, o norintys nemokamo kredito dabar jį gali gauti net 3 mėnesiams! Kai kurios paskolos išduodamos net penkių metų laikotarpiui, todėl jums liks tik tinkamai įvertinti žemiau pateikiamus bendrovių pasiūlymus.

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Imdami greitą kreditą neskubėkite rinktis tų pasiūlymų, kurie yra neaiškūs. Kiekvienos bendrovės siūlomas paskolas ir reikalavimus turite įvertinti racionaliai. Taip pat rekomenduojama iš karto pasižiūrėti kokie reikalavimai taikomi kiekvienoje bendrovėje. Jie gali skirtis dėl bendrovių skirtingų vidinių taisyklių. Vienose bendrovėse greitieji kreditai suteikiami nuo 18 metų žmonėms, o kitose gali būti ir didesnis amžiaus reikalavimas.

Kokia tvarka išduodami greitieji kreditai?

greitieji kreditaiKiekvienas asmuo, pateikiantis paraiškas kredito bendrovėse, turi būti įsitikinęs, jog jo ekonominė padėtis yra gera. Tai svarbiausias reikalavimas. Paprasčiau tariant, jeigu asmuo yra įklimpęs į skolas, jas vėluoja grąžinti, tai vartojimo kredito teikėjai vargu ar skolins pinigus. Greitieji kreditai internetu suteikiami tik po nuodugnios kliento paraiškos analizės. Jos metu kliento pajamų suma yra apskaičiuojama pagal tam tikrus principus. Reikalaujama, jog asmuo neskirtų 40 procentų pajamų kitiems paslaugų teikėjams. Būtent dėl šios priežastis kredito bendrovės reikalauja, jog klientas nurodytų kiek jis gauna pajamų. Taip pat reikalaujama nurodyti ir turimų įsipareigojimų sumą, kurią tenka vykdyti kiekvieną mėnesį. Iš to apskaičiuojama visa bendra įsipareigojimų suma. Jeigu ta suma viršija 40 procentų pajamų, tada asmens, pateikusio paraišką, prašymas išduoti greitąjį kreditą atmetamas.

Greituosius kreditus siūlančios bendrovės iki šiol turi tą pačią skolinimo tvarką. Paprasčiausiai, internetu atliekamas visas paskolos sutarties pasirašymas. Asmuo nurodo savo asmeninę informaciją, ji yra įvertinama ir tada žmogus gauna pasiūlymą. Jeigu jis sutinka – sudaroma sutartis. Sutarties sudarymo metu asmuo perveda vieną centą pagal kredito bendrovės pateikiamus rekvizitus. Tokiu principu pasirašoma ne tik paskolos sutartis, bet ir leidimas tvarkyti duomenis. Praėjus kelioms minutėms nuo žinios, jog paskola bus išduoda, pinigai asmens banko sąskaitą pasiekia per kelias minutes ar šiek tiek vėliau.

Dabar greitieji kreditai išduodami pagal kiek kitokius reikalavimus.

greitieji kreditai internetu

Dar prieš metus galiojo vienos sąlygos bei reikalavimai kredito bendrovėms, o dabar jau yra ir papildomų niuansų. Tuos niuansus ir kitą svarbią informaciją matysite žemiau.

 • Pajamos dabar vertinamos ne pagal 6, o jau pagal 4 mėnesių vidurkį. Dar prieš metus greitieji kreditai buvo išduodami tais atvejais, kai asmuo išdirbdavo bent jau 6 mėnesius. Dabar ši riba yra sumažėjusi iki 4 mėnesių. Tuo siekiama stipriai nesuvaržyti greitųjų kreditų teikėjų. Pagal keturių paskutinių mėnesių vidurkį vertinamos tos pajamos, kurios gaunamos iš darbo santykių. Visos kitos – vertinamos pagal ilgesnį laiką. Refinansavimas irgi atliekama su šiuo vertinimo metodu.
 • Kai asmuo galutinai įvykdo savo įsipareigojimus, kreditoriui vis tiek reikia saugoti duomenis. Kiekvienas kredito teikėjas, atgavęs skolą, turi saugoti duomenis apie buvusio kliento ekonominę padėtį 3 metus. Reikia saugoti informaciją apie gaunamas tuo metu pajamas, kreditingumo vertinimo metu surinktus duomenis ir t.t.
 • Greitieji kreditai, kurie išduodami negalintiems jų gauti, atsakomybę užtraukia ne tik paskolų teikėjams, bet ir klientams. Tos situacijos, kurių metų klientas apgauna kreditorių pateikdamas klaidingus duomenis jau nebėra palankios klientams. Klientai už tai dabar baudžiami. Bausmės nurodytos baudžiamajame kodekse. Baudžiama už kreditinį sukčiavimą. Tokiais atvejais, kuomet kreditorius apgaunamas, jis jokios atsakomybės neprisiima. Dėl kreditinio sukčiavimo baudžiama tik esant kreipimuisi į teismą.
 • Tie greitieji kreditai, kurie suteikiami užsienio valiuta, turi būti išduodami su sąlyga, kad paskolų teikėjas įspės klientą apie galimas pasekmes dėl valiutų kursų svyravimo. Tai yra kiekvieno kliento teisė gauti tokią informaciją, o kreditoriams tai yra pareiga įspėti.
 • Vartojamieji greitieji kreditai negali būti išduodami, jeigu kreditorius remiasi ne kliento gaunamomis pajamomis, o informacija apie turimą turtą. Kreditorius turi žiūrėti, kad asmuo grąžintų skolą ir gaunamų tvarių pajamų, o ne iš išieškomo kliento turto.
 • Anksčiau greitieji kreditai buvo suteikiami su galimybe gauti papildomas sumas, tačiau dabar viskas kiek kitaip. Anksčiau kreditoriai, norėdami suteikti papildomą paskolos sumą, neprivalėjo iš naujo vertinti mokumo, o dabar tai yra būtina sąlyga. Tad, jeigu norėsite gauti papildomą kredito sumą, tai jūsų kreditingumas turės būti vertinamas iš naujo.

Dabartiniai reikalavimai pabrėžia, kad greitieji kreditai skirti ne visiems.

Yra nemažai asmenų, kuriems ima pyktis dėl to, jog paskolų teikėjai nepateikia priežasčių dėl paraiškos atmetimo. Tų priežasčių nurodyti kredito teikėjai neprivalo. Pagrindinės priežastys įprastai yra visiškai pagrįstos, o dažniausiai paskolos nesuteikiamos dėl to, kad:

 1. Asmuo nurodo neteisingus duomenis. Jeigu jūs kredito paraiškoje nurodėte ne tokius duomenis, kuriuos informacinėse sistemose mato kreditoriai, tai logiška, kad jūsų paraiška nebus patvirtinta.
 2. Greitieji kreditai pajamų negaunantiems žmonėms negali būti išduodami. Tikrai nereikėtų skųstis dėl to, kad jums paskolos kreditorius neišduoda dėl per mažų pajamų. Matote, tai nėra jų sprendimas – to reikalauja atsakingo skolinimo principai, mokumo vertinimo nuostatai. Greitieji kreditai, kurie išduodami pajamų negaunantiems žmonėms, yra neteisėti ir dėl to kredito bendrovės baudžiamos.
 3. Asmenys, kurie yra bedarbiai, apskritai negali gauti greitųjų kreditų. Jų turimas statusas aiškiai pasako, kad greitieji kreditai bedarbiams neišduodami dėl to, jog šie asmenys tvarių pajamų šaltinio neturi. Tvarios pajamos nėra pašalpos ar kitos socialinės paramos išmokos. Lietuvoje netgi uždrausta reklama, kuriose nurodoma, jog suteikiami greitieji kreditai bedarbiams.
 4. Lietuvoje yra ne vienas viešas skolininkų sąrašas, tad jeigu jame esate – pamirškite paskolas. Jums nereikia nervintis dėl to, kad kreditorius jums neišduoda paskolos jeigu esate viename iš tokių sąrašų. Logiškai mąstant – joks paslaugų teikėjas nenori su jumis turėti reikalų, ir nei vienas iš jų paslaugų sutarties su jumis nesudarys. Jūs esate neatsakingi ir tai parodo įrašai skolininkų sąrašuose.
 5. Nors ir gaunate pajamas, jums vis tiek greitieji kreditai gali būti neišduodami. Paskolų bendrovėms, kurios teikia vartojimo kreditus, privalu paskaičiuoti santykį pagal pajamas bei mėnesio išlaidas. Jeigu atskaičius išlaidas jums lieka kažkiek pajamų, tai dar nereiškia, kad galite gauti paskolą. Greitieji kreditai neišduodami tiems, kurių pajamų liktus (iš pajamų atėmus išlaidas) yra prilyginamas 40 procentų visų gaunamų pajamų sumai. Šis reikalavimas nustatomas mokumo vertinimo nuostatuose. Tai nėra kreditoriaus sprendimas.

grietieji kreditai visiemsTiems, kam vis dar reikalingi greitieji kreditai, internete turėtų ieškoti šių bendrovių pagal geriausias siūloma sąlygas, o ne pagal tai kas išduoda šiuos kreditus greičiausiai. Paskubomis vartotojai dažniausiai prisiima tokius įsipareigojimus, kuriuos paskui sunku vykdyti. Tad, jokiu būdu nesiskolinkite neapgalvotai. Kiekvienas greitųjų paskolų bendrovių pasiūlymas turi būti racionaliai įvertintas, o tas pats liečia ir nemokamus kreditus ar tuos atvejus, jeigu jums reikia paskolos iš fizinių asmenų ar privačių kreditorių.