Paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms

Paskolos su bloga kredito istorija išduodamos standartinėmis rinkoje nustatytomis sąlygomis kaip ir visiems kitiems vartojimo kredito gavėjams. Svarbiausia yra tai, jog kredito istorijoje matytųsi, jog visos skolos yra grąžintos nors ir pavėluotai. Nors tokie įrašai matomi 10 metų, vis tiek gali būti ne viena kredito įstaiga, kuri jums paskolins pinigų. Bloga kredito istorija parodo jūsų anksčiau vykdytus įsipareigojimus, tad jeigu jie bus įvykdyti – tai nebus jau toks neigiamas rodiklis.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Dabar paskolos su bloga kredito istorija esantiems asmenims išduodamos standartiškai.

paskolos su bloga kredito istorija

Lietuvoje galima matyti viešų pareiškimų, kad kai kurios finansų įstaigos skolina skirtingomis sąlygomis – atsižvelgiant į kliento kredito istoriją. Bet, situacija yra kiek kitokia. Kredito istorija kreditoriams ir paslaugų teikėjams parodo kaip iki šiol vykdėte savo prievoles kitiems. Tai paprasčiausi įrašai ir tiek. Jie nedaro jokios įtakos kredito reitingui. Reitingui įtaką daro jūsų esami vėlavimai, pajamų bei išlaidų santykis. Tad, visos paskolos išduodamos tomis pačiomis palūkanomis bei terminais būtent visiems klientams.

Žinoma, sąlygos gali būti kitokios nebent lojaliems klientams, kurie skolinasi toje pačioje bendrovėje jau nebe pirmą ir nebe antrą kartą. Tiesa, lojaliems klientams siūlomos ir mažesnės palūkanos, o taip pat leidžiama rinktis ir didesnes sumas. Taip pat reikia pabrėžti, kad paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms sutelktinio finansavimo platformose siūlomos skirtingomis sąlygomis. Sutelktinis finansavimas galimas ne visais atvejais.

Sutelktinio finansavimo sistemose paskolos su bloga kredito istorija esantiems asmenims siūlomos kiek brangiau nei kitiems žmonėms.

Taip yra daugelyje tokio tipo platformų. Matote, šioms platformoms skiriamas kitoks dėmesys ir taikomi šiek tiek kitokie reikalavimai. Taip yra dėl to, kad šiose platformose skolina būtent fiziniai asmenys. Tai jie finansuoja visas paskolų sumas, kurias nori gauti asmenys. Jeigu jūsų kredito reitingas yra tarp B ir C kategorijos, o kredito istorija – bloga, tai jūs vis tiek galite gauti paskolą. Viskas priklausys nuo tokiose platformose į paskolas investuojančių žmonių.

Paskolos su bloga kredito istorija esantiems asmenims neišduodamos jeigu jie pajamų negauna iš tvarių šaltinių. Tai reiškia, kad bet kokiam žmogui, kuris neturi darbo ar kitos veiklos, iš kurių gaunamos pajamos, negalima suteikti paskolos. Bet, paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos, bet tik peržiūrint ir kitą informaciją. Kiekviena paskola su bloga kredito istorija esančiam žmogui turi būti išduodama tik įsitikinus, kad jis visą paskolos grąžinimo laikotarpį galės laiku mokėti visas įmokas.

Įvertinimas
5.0