Kreditai visiems čia ir dabar!

kreditai visiems

Greitieji kreditai – neatsiejama daugelio kasdienybės dalis. Jei su finansais yra tvarkomasi gerai ir paskolomis nėra piktnaudžiaujama, tuomet greitasis kreditas gali būti puikus pagalbininkas kasdienybėje. Tačiau skolinantis dažnai, iškyla ir kiti klausimas, o vienas tokių – kur pasiskolinti pigiai? Kai kuriais atvejais svarbus yra ir kitas klausimas – kur suteikiami kreditai visiems?

Pastarasis klausimas labai aktualus žmonėms, kurie dėl kažkokių priežasčių nebeturi lengvo priėjimo prie greitojo kredito. Tokie kreditai bedarbiams gali būti tarp jų. Taip gali atsitikti ir žmonėms su bloga kredito istorija ar neturintiems oficialių pajamų. Galima pagalvoti, kad tokios problemos – tik keleto žmonių problema, bet realybėje nė vienas iš mūsų nesame nuo to apsaugoti. Staiga prarasti darbą ar tiesiog bandyti jį keisti, nesumokėti vienos mokesčių sąskaitos ir štai – susiduriama su problema. Kiek tai paveiks šansus gauti pasirinktą greitąjį kreditą internetu ar kitais būdais priklauso ir nuo kitų faktorių. Bet faktas yra toks, kad vietos, kur kreditai visiems būtų suteikiami, yra aktualus daugiau nei keletui žmonių.

Yra vietų, kurios labai kruopščiai įvertina kiekvieną dėl kredito besikreipiantį žmogų, jo finansinę padėtį, mokumą. Bankai yra standartinis to pavyzdys – jie savo vartojimo paskolų neišduoda bet kam. O greitųjų kreditų bendrovės – kiek atlaidesnės. Dėl savo aukštų palūkanų jos gali taikyti kiek paprastesnius standartus ir todėl savo greitas paskolas internetu išduoda daug didesniam ratui žmonių.

Tai reiškia ir tai, kad daug labiau tikėtina, kad kreditai visiems bus išduoti būtent šių bendrovių, o ne bankų ar kredito unijų. Tai reiškia, kad jei ieškote greito kredito bedarbiams, tai didžiausia tikimybė, kad jį pavyks gauti tik iš greitųjų kreditų bendrovių. Tik ten galima tikėtis paskolos visiems čia ir dabar. O žinant, kad paskolos ten yra išduodamos labai greitai, čia ir dabar nėra tik tušti žodžiai – dažnoje situacijoje pinigai tikrai įkris į jūsų banko sąskaita per 15 minučių.

Trumpai apie greituosius kreditus

Lietuvoje greitieji kreditai paplito prieš kiek daugiau nei dešimtmetį ir nuo tos akimirkos jų plitimas niekada nemažino temptų. Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad Lietuvos Banko įsikišimas gerokai sumažino prieš tai buvusį organišką greitųjų kreditų paplitimo ir paklausos augimą. Nepaisant to šiandien Lietuvoje beveik pusė milijono žmonių turi bent vieną įsipareigojimą greitųjų kreditų bendrovei.

Tai tik parodo, kad kreditai visiems šiose bendrovėse tikrai yra prienami. Jei greitąjį kreditą gali gauti net pusė milijono žmonių – didelė tikimybė, kad jį pavyks gauti ir jums!