Paskolos verslui be užstato: Galima jas gauti internetu?

Paskolos verslui be užstato – galimybė skolintis tiek juridiniams, tiek ir fiziniams asmenims suteikiant jiems įprastą vartojimo paskolą ar kredito liniją. Skolintis iš šių bendrovių naudinga todėl, kad čia paskolą gauti gali ir fiziniai asmenys. Palūkanų norma, priklausomai nuo pasirinktos bendrovės, gali siekti iki kelių dešimčių procentų, o mažiausias siūlo būtent sutelktinio finansavimo platformos.

finbee paskolosvivus paskolos

Sutelktinis finansavimas galbūt bus išeitis gauti mažesnes palūkanas, tad visi vartotojai turi pasidomėti šios paslaugos perspektyvomis. Tai yra paskolos tiesiai iš žmonių ir beveik 100% atveju pigesnės ne tik už greituosius kreditus, ne tik už vartojimo paskolas bet ir už ilgesnio laikotarpio paskolas verslui. Todėl pasiskolinti iš žmonių yra daug naudingiau nei skolintis iš bet kur kitur: net tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims.

Dabar paskolos verslui be užstato suteikiamos gana greitai.

paskolos verslui be uzstato

Kalbant apie paprastą paskolą ar kredito liniją, tai tokį finansavimą galima gauti ganėtinai greitai. Tai labiau liečia fizinius asmenis, kurie ieško papildomų apyvartinių lėšų savo veiklai paspartinti. Jeigu ir jums reikia paskolos be užstato, tai neabejotinai turėtumėte dairytis į įprastas greitųjų kreditų bendroves, nes ir jose galima rasti gana naudingas skolinimosi sąlygas. Bene didžiausias privalumas finansų rinkoje yra tas, jog dauguma bendrovių finansavimą iki tam tikros sumos gali pasiūlyti ir internetu.

Jums nereikėtų kažkur vykti – kredito įstaiga gali pervesti pinigus į jūsų asmeninę banko sąskaitą. Tai liečia ir įmones, ir privačius asmenis. Tiesa, fiziniams asmenims internetu gauti kreditą yra lengviau nei įmonėms. Paskolos be užstato ieškoti galima tradicinėse paskolų bendrovėse, o juk ir patys žinote kiek laiko ten užtrunka visa skolinimo procedūra. Priklausomai nuo pasirinkto kreditoriaus, jūs finansavimą galite gauti net ir per 15 minučių.

Jeigu jums reikia paskolos verslui be užstato, tai būkite pasiruošę kreditingumo vertinimui.

Tiek įmonės, tiek ir fiziniai asmenys, ieškantys vartojimo paskolos verslui, turi žinoti, kad kreditingumo patikrinimas bus būtinas. To reikalauja mūsų šalyje galiojantys įstatymai. Įmonių kreditingumas bus tikrinamas lygiai taip pat kaip ir fizinių asmenų.

Jeigu jūsų kreditingumas nėra tenkinantis kreditoriaus vidines sąlygas, tai nenustebkite, kad kredito negausite. Paskolos verslui be užstato suteikiamos irgi griežtai, galbūt netgi griežčiau nei fiziniams asmenims. Kai kurios bendrovės turi labai griežtus skolinimosi reikalavimus, kurių neatitikus, vartotojui paskola neišduodama.

Visos paskolos verslui be užstato gali būti suteikiamos tik tokiu atveju, jeigu to verslo reputacija yra gera. Fiziniai asmenys verslo tikslais gali skolintis iš tradicinių bendrovių, tačiau bus atsakoma savo asmeniniu turtu. Paskolos dirbantiems užsienyje galbūt bus išduodamos palankiau nei paprastiems Lietuvoje gyvenantiems pradedantiems verslininkams.

3
5.0