Paskola už užstatą

Paskola už užstatą garantuoja žymiai mažesnes palūkanas net ir itin didelių sumų skolinimosi metu. Vartotojams siūlomos gana plačios skolinimosi galimybės. Ieškantiems mažiausių palūkanų skolintis su turto įkeitimu apsimoka labiausiai – kreditoriai į tokius klientus žiūri patikimiau.

finbee paskolosvivus paskolos

Su užstatu dažniausiai yra išduodami tik ilgalaikiai kreditai. Niekas nenori smulkintis prašydami užstato jei norima paskolos suma tesiekia vos šimtą eurų ar šiek tiek daugiau. Tokio dydžio paskola tikrai nėra ta, kuri reikalautų užstato, nes net ir ją praradę kreditoriai vis tiek susigrąžins ją per antstolius, ką padaryti gali būti sunku su ilgalaikėmis paskolomis, kurios gali siekti net šimtus tūkstančių eurų.

Kiekviena paskola už užstatą išduodama mažomis palūkanomis.

Atkreipus dėmesį į vartojimo paskolas siūlančias bendroves, galima matyti, kad jos nustato didžiausią palūkanų norma. Štai skolinantis iš tokių kredito bendrovių, kurios nori užstato, galima tikėtis ženkliai mažesnių palūkanų, nes kitu atveju skolintis brangiai nebūtų prasmės. Įkeičiamas turtas gali būti tiek kilnojamas, tiek ir nekilnojamas. Jums reikėtų susirasti bendroves, kurios išduoda paskolas būtent su turto įkeitimu.

Verta pabrėžti, kad įkeičiamas turtas dažniausiai pakoreguoja ir paskolos sąlygas tiek sumos, tiek ir termino atžvilgiu. Klientai, kurie skolinasi su turto įkeitimu, gali tikėtis, jog paskolų bendrovė nustatys ne tik mažesnę palūkanų normą, bet ir didesnes leidžiamas sumas. Sumos ko gero bus nustatytos įvertinus įkeičiamą užstatą. Tas pats galioja ir tiems, kuriems rūpi tik sutelktinis finansavimas.

Ne visada paskola už užstatą išduodama ta pačia tvarka.

paskola uz uzstata

Jeigu klientas skolinasi įkeisdamas nekilnojamą turtą, tai tokiu atveju kreditorius turi paruošti hipotekos sutartį. Ta sutartis turės būti registruojama. Būtina akcentuoti, kad sukčiaujantys asmenys neturėtų vargti. Jeigu nekilnojamas turtas jau yra įkeistas vienam paslaugų teikėjai, tai kitam jo vėl įkeisti negalėsite. Viskas bus matoma informacinėse duomenų bazėse. Jose kreditoriai informaciją tikrai patikrins.

Paskolos už užstatą, kuris nesusijęs su nekilnojamu turtu, dažniausiai išduodamos sudarant turto įkeitimo sutartį. Ji gali būti sudaroma internetu. Tokia sutartis sudaroma lygiai taip pat kaip ir paskolos sutartis.

Kai kurios paskolos už užstatą gali būti nesuteikiamos dėl tam tikrų priežasčių.

Asmenys, kurie turi bedarbio statusą, turėtų gerai pasidomėti skolinimosi tvarka bei įstatymais. Paskolos negaunantiems pajamų už užstatą ar be jo negali būti išduodamos jeigu jie pajamų negauna. Trumpai tariant, vartojimo kredito bendrovės turi atsižvelgti ne į turimą užstatą, o būtent į pajamų sumą, kurią nuolatos gauna klientas. Bedarbiais asmenys tų pajamų negauna, todėl ir paskolos už užstatą jiems niekas negali suteikti.

Identiška situacija ištinka ir tais atvejais, kai norima pasiskolinti su bloga kredito istorija. Kai žmogus negali pasigirti tvarkingų savo finansų valdymu ar tuo labiau tvarkingai grąžinamomis paskolomis ir tvarkingai mokamomis sąskaitomis, tai niekas jam skolinti nenorės. Todėl prieš prašydami ilgalaikės paskolos su užstatu ar be jo, pirmiausia pasitikrinkite ar jūsų kredito istorija yra tinkama tokiai paskolai gauti.

Įvertinimas
4.0