Kreditai nuo 18 metų

Kreditai nuo 18 metų asmenims iki 60 mėnesių laikotarpiui! Vartotojams siūlomos itin lanksčios įmokų mokėjimo galimybės bei akivaizdžiai mažesnės palūkanos! Jeigu ir jums prireikė paskolos internetu, tai internetu jį gauti galite iš žemiau pateikiamų kredito įstaigų.

finbee paskolosvivus paskolos

Pabrėžtina: paskolos nuo 18 metų asmenims suteikiamos atlikus standartines mokumo bei kreditingumo vertinimo procedūras. Jaunuoliams privalu laikytis fiskalinės drausmės kalbant apie asmeninius finansus. Jeigu asmuo su savo finansais tvarkosi ne taip kaip turėtų, tai jam paskola gali būti ir neišduota.

Kokiais atvejais kreditai nuo 18 metų asmenims nesuteikiami?

kreditai nuo 18 metu

Dauguma jaunuolių itin aktyviai domisi paskolų rinka, todėl pastebima, kad vos pilnametystės sulaukę asmenys itin dažnai skolinasi. Toks skolinimasis neretai būna neapgalvotas. Jauni asmenys skolinasi tokiose vietose, kur palūkanų norma yra aukščiausia. Visos kredito įstaigos pateikia skirtingus paskolų pasiūlymus, todėl 18 metų asmenims reikėtų atidžiau juos apsvarstyti. Racionaliai pasvėrus visus pliusus ir minusus galima nesunkiai atrasti geriausią pasiūlymą. Bet, dažnai net ir ilgas svarstymas naudos neduoda – daug jaunų žmonių vartojimo kreditų negauna visai. Tai lemia itin paprastos priežastys.

  • Jaunuoliai gyvena su tėvais, todėl jie pajamų neturi. Daugelis tokių žmonių neturi tvaraus pajamų šaltinio, nes jie įprastai yra išlaikomi tėvų tol, kol neįgyjamas vidurinis išsilavinimas. O, kaip žinia, greitąjį kreditą be pajamų gauti yra sudėtinga ir gyvenant ne su tėvais, todėl ką jau kalbėti apie jaunuolius nuo 18 metų…
  • Kreditai nuo 18 metų asmenims negalimos, jeigu jie jau yra prasiskolinę. Daug įsipareigojimų prisiima ne vienas jaunuolis, todėl jeigu skolinimosi riba yra pasiekta, tai apie naują paskolą reikia pamiršti. Taip jau yra, kad kreditai įsiskolinusiems nėra prieinami taip paprastai. Tačiau jei kreipiatės dėl refinansavimo – situacija pasidaro kiek kitokia. Bet jei jums tik 18 metų, tai vargu ar turite įsiskolinimų, kurie privestų prie bandymo gauti paskolą jų refinansavimui.
  • Neįvykdyti įsipareigojimai – didžiausia problema. Daug jaunų žmonių nuo pat pirmų pilnametystės dienų skolinasi neatsakingai, nevykdo įsipareigojimų. Dėl to jie susigadina kredito reitingą gana ilgam laikui.

Kreditai nuo 18 metų asmenims suteikiami tarpusavio skolinimosi platformose.

Jauniems žmonėms ypač reikia pabrėžti, kad jie gali skolintis ne tik iš paprastų paskolų bendrovių. Sutelktinis finansavimas yra skirtas visiems mokiems asmenims nepaisant jų amžiaus. Šiose platformose jaunuoliai gali skolinti analogiška tvarka kaip ir greitųjų paskolų bendrovėse. Kreditas galbūt taip greitai ir nebus suteiktas, nes jo sumą finansuoja investuotojai.

Tokios paskolos iš žmonių yra gana populiarios ir jaunimo tarpe, nes vis dėlto – jaunuoliai labiau pasitiki privačiais kreditoriais nei didžiausiomis kreditų bendrovėmis.

Visi kreditai nuo 18 metų jaunuoliams gali pridaryti bėdų, jeigu įsipareigojimai bus neįvykdyti laiku. Tad, visuomet siūloma tinkamai įvertinti savo ekonomines galimybes. Geriausia būtų, jog jų nepervertintumėte.