Paskolos

Paskolos visiems, kuriems reikia greito finansavimo! Vartotojams siūlomos nuolaidos bei akcijos. Galite gauti paskolą net 3 mėnesiams nemokamai! Visos paskolos internetu išduodamos palankiomis palūkanomis, todėl jums nereikės vykti į jokį banką! Žemiau pateikiamas sąrašas bendrovių, kuriose galite pateikti kredito paraišką.

Atminkite, kad paskolos paraišką būtina pateikti tik tuo atveju, jeigu jūsų skolinimosi galimybės nėra apribotos. Prasiskolinę asmenys, kurie jau egzistuoja viešuose skolininkų sąrašuose, neturėtų kreiptis į šias bendroves, nes didelė tikimybė, kad paraiškos bus atmestos. Tai galioja išimtinais atvejais, kai kreipiamasi dėl paskolų įsiskolinusiems.

Kredito bendrovėse bus tikrinamas kiekvieno kliento mokumas, bus įvertinamas kreditingumas, bus vertinamos pajamos. Kai kuriose iš išvardintų bendrovių gali būti reikalaujamas ir turto įkeitimas. Tarp šių bendrovių rasite ir sutelktinio finansavimo sistemas, o tai reiškia, kad paskolos iš fizinių asmenų išduodamos panašia tvarka kaip ir greitųjų paskolų bendrovėse.

Suprasti viską akimirksniu: ką turi žinoti ieškantys paskolos?

paskolos

Tai yra vartojimo kreditai, kurie įstatymų numatyta tvarka išduodami, vartotojams, kurių ekonominė padėtis atitinka mokumo vertinimo nuostatuose esančius reikalavimus. Prasiskolinęs, nemokūs (kuomet tai pripažįsta teismas), esantys skolininkų sąraše paskolų gauti negali. Visos greitos paskolos išduodamos pabrėžiant atsakingo skolinimo principus. Dėl šios priežasties kreditoriai privalo kruopščiai analizuoti kiekvieno kliento situaciją.

Greitos paskolos išduodamos tiems, kurie yra sąžiningi, atsakingi bei tinkamai besielgiantys su savo finansais. Kreditus šios bendrovės išduoda asmenims, kurie kiekvieną mėnesį gauna pajamas. Mokumo vertinimo nuostatai pabrėžia, kad tos pajamos turi būti tvarios. Jų tvarumas įvertinamas remiantis tam tikrais kriterijais. Tvarios pajamos yra tos, kurias asmuo gauna kaip pagrindinį pajamų šaltinį. Tai, paprasčiau kalbant, yra darbo užmokestis, savarankiškos ekonominės veiklos pajamos, pajamos iš nekilnojamo turto nuomos veiklos, pajamos iš investavimo veiklos, palūkanos už indėlius.

Vertinant pajamų tvarumą, kredito teikėjas įpareigojamas laikytis tam tikrų nuostatų. Darbo užmokestis vertinamas pagal paprastas sąlygas. Darbo užmokesčio pajamos vertinamos apskaičiuojant pajamų vidurkį. Vidurkis skaičiuojamas imant mažiausiai 4 paskutinius mėnesius. Visos kitos pajamos vertinamos racionaliau – konservatyviai. Tada imamas didesnis nei 4 mėnesių vidurkis. Taip pat kreditoriams privalu vertinti pajamų šaltinio nepertraukiamumo tikimybes. Įvertinamos visos aplinkybės, dėl kurių asmuo galėtų nebegauti tų pajamų.

Paskolos iš minėtų kredito bendrovių suteikiamos tik po to kai kreditorius patvirtina asmens pateiktą paraišką. Po patvirtinimo, asmuo turi palaukti iki kelių dešimčių minučių ir visi pinigai pervedami iškart. Jeigu skolinamasi iš sutelktinio finansavimo sistemų, tada paskolos išdavimo galite laukti ir kelias savaites.

Daugelyje iš minėtų bendrovių dabar siūlomas ir refinansavimas, tačiau šia paslauga gali naudotis ne visi. Tai reiškia, kad refinansavimo galimybės taikoma tiems patiems – atsakingiems, mokiems ir pajamas gaunantiems asmenims.

Ko reikia norint paskolos iš minėtų bendrovių?

paskolos internetu

Kiekvienas asmuo, ketinantis skolintis iš aukščiau išvardintų bendrovių, privalo atlikti žemiau pateiktus žingsnius. Jie yra itin svarbūs, o jeigu viskas atliekama netinkamai, tada ir kredito gauti negalėsite.

  1. Susiradę kredito bendrovę, turite jai pateikti informaciją apie save. Dažniausiai pirmiau reikia užsiregistruoti kredito bendrovėje. Siūloma rinktis tas, kurios nustato mažiausias palūkanas ar siūlo paskolų akcijas. Jeigu vienoje nepavyko pasiskolinti, tai tada bandykite pateikti paraišką kitoje įmonėje.
  2. Užsiregistravę turite pateikti paskolos paraišką. Pateikiant kredito paraišką, būtina visą informaciją nurodyti pagal reikalavimus. Negalima nurodyti klaidingų duomenų, nes jie vis tiek bus patikrinti. Prieš pateikiant kredito paraišką, siūloma paskaityti dažniausiai užduodamų klausimų skyrelius – ten pateikiama daug atsakymų.
  3. Pateikus kredito paraišką, jums lieka tik ją patvirtinti nurodytais būdais. Kai kurios bendrovės leidžia patvirtinti duomenis išsiuntus trumpąją žinutę, bet dažniausias pasirinkimas yra bankinis pavedimas. Bankinio pavedimo atveju jums reikės pervesti vieną centą su kreditoriaus nurodyta informacija.
  4. Pervedant vieną centą į paskolų teikėjo banko sąskaitą, jūs tuo pačiu duodate ir sutikimą, jog kreditorius galėtų patikrinti jūsų pateiktus duomenis. Gavęs vieną centą, kreditorius iškart imsis kreditingumo bei jūsų pateiktų duomenų tikrinimo.
  5. Imant paskolą iš tokių bendrovių, jokiu būdu negalima naudoti svetimų duomenų bei banko sąskaitų. Paskolos suma pervedama tik tam asmeniui, kurio duomenys nurodyti paraiškoje. Tad, jūsų duomenys turi sutapti su banko sąskaitos savininko duomenimis.
  6. Imant kreditą iš vartojimo paskolų teikėjų, nereikia jokio turto įkeitimo, nebent kreipiamasi į specializuotas bendroves. Turto įkeitimas reikalingas tik tais atvejais, kai kreipiamasi dėl privačios paskolos. Kartais turto įkeitimas reikalaujamas tik specialiose bendrovėse, kurios siūlo itin mažas palūkanas.
  7. Paskolos gavimui jums nereikia pateikti jokių dokumentų apie darbovietes. Jums nereikia atsiųsti jokių asmens dokumentų. Viskas atliekama paprastai – klientas atsiunčia duomenis, o kreditorius tuos duomenis patikrina.
  8. Norint gauti paskolą, jūs turite atitikti ne tik mokumo vertinimo nuostatų reikalavimus, bet ir kreditoriaus vidines taisykles. Tas taisykles jūs rasite dažniausiai užduodamų klausimų skyreliuose.
  9. Besiskolinantys asmenys turi būti pilnamečiai. Kitos bendrovės nustato ir amžiaus reikalavimą. Tad, prieš pateikiant paskolos paraišką, pasižiūrėkite koks minimalus reikalaujamas amžius yra nustatytas pasirinktoje bendrovėje.

Visos negrąžintos paskolos priverčia jausti skaudžias pasekmes.

Ne paslaptis, kad Lietuvoje yra gana daug asmenų, kurie bevykdo savo finansinių įsipareigojimų. Jie negrąžina paskolų šioms bendrovėms. Jeigu ir jūs galvojate, kad galite patekti į tokią situaciją kai neturėsite iš ko sumokėti įmokos, tai venkite skolintis. Taip pat į keblią situaciją papuolę skolininkai turi visada atsižvelgti į derybų galimybę. Tai reiškia, kad nereikia slapstytis – jeigu negalite sumokėti mėnesio įmokos, tai praneškite apie tai kreditoriui. Žemiau pateikiamos pasekmės, kurios lauktų negrąžinus skolų.

Skolų išieškojimas yra vienintelis būdas atgauti skolas priverstiniu būdu.

paskolaKredito teikėjai, negaudami įmokų, turi pilną teisę kreiptis į skolų išieškojimo bendroves, teismą. Į išieškojimo bendroves kreipiamasi tuo atveju, jeigu nusprendžiama skolas atgauti derybų būdu. Tada skolų išieškojimo bendrovės bendrauja su kreditoriaus skolininku, veda derybas dėl skolos grąžinimo. Jeigu derybos vyksta netinkama linkme, tai tada kreipiamasi į teismą. Kreipimasis į teismą vykdomas tada kai jau norima skolas išieškoti iš skolininko turto. Teismas nusprendžia priteisti skolą ir išduoda vykdomąjį raštą. Su tuo raštu kreditorius kreipiasi į antstolį, o tada prasideda skolininko turto areštavimo procedūros bei priverstinis skolos išieškojimas.

Jeigu negrąžinate paskolos, tada turėsite dar didesnes išlaidas. Kreditoriai, kreipdamiesi dėl priverstinio skolos išieškojimo, patiria papildomas išlaidas. Jūs ir turėsite padengti  tas išlaidas. Tai reiškia, kad dėl priverstinio išieškojimo jums teks mokėti daugiau nei skolinotės.

Tie, kurie nesiteikia gražiuoju grąžinti paskolos, atsiduria skolininkų sąrašuose. Juose jie išlieka bent jau 10 metų. Iš to sąrašo skolininkas gali būti išbrauktas, tačiau kredito istorijoje liks neigiami įrašai dėl vengimo laiku vykdyti įsipareigojimus. Tokie įrašai kaip reikiant sukomplikuoja ateities planus, ypač jauniems žmonėms tai būna didelė problema.

Dėl vengimo grąžinti paskolą, asmuo atsiduria nepageidaujamų klientų sąrašuose. Jeigu kredito istorijoje matysis tie neigiami įrašai, tai vėliau jūs paskolos negausite nei iš bankų, nei iš kitų kredito teikėjų. Taip pat ir kiti paslaugų teikėjai ar prekių pardavėjai nenorės su jumis sudaryti jokių lizingo sutarčių.

Įvertinimas
5.0