Paskolos turintiems skolų – puiki galimybė padėti sau!

Paskolos turintiems skolų praverčia tais atvejais, kuomet mėnesio įsipareigojimų suma yra didžiulė. Jūs galite tą didelę sumą sumažinti kaip reikiant! Siūloma skolintis būtent refinansavimo tikslais, kuomet viena paskola dengiamos kitos skolos. Tai išties naudingas pasirinkimas, nes asmenims tada įmokas mokėti yra lengviau. Žemiau yra nurodytos kreditų bendrovės, kurios galbūt pasiūlys skolų perkėlimo galimybę.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Dažniausiai sutelktinis finansavimas yra vienas pirmųjų variantų, ketinantiems dengti skolas iš kitų lėšų.

Visos paskolos turintiems skolų išduodamos ta pačia tvarka.

paskolos turintiems skolu

Jeigu galvojate, kad tokios paskolos turintiems skolų išduodamos kažkokiomis išskirtinėmis aplinkybėmis, tai jūs esate klaidingai informuoti. Paprastai kalbant, tai vartojimo kreditai, tik jie skirti turintiems skolų. Kiekviena kredito įstaiga visuomet įvertina visą riziką. Su tokiomis paskolomis asmenys gali padengti senas skolas ir tada jiems bendra įsipareigojimų suma sumažės tiek, kiek leidžia mažesnės palūkanos bei skolinimosi terminas.

Kreditai turintiems skolų dažniausiai siūlomi tik tai atvejais, jeigu visi įsipareigojimai per mėnesį nesudaro 40 procentų pajamų sumos. Net ir tokioms paskoloms taikomi mokumo vertinimo nuostatai ir atsakingo skolinimo reikalavimas. Paskolos turintiems skolų suteikiamos tik dienos metu (tarp 22 ir 7h tokie kreditai neišduodami). Taip pat būtinas ir kreditingumo vertinimas.

Kai kurios paskolos turintiems skolų neišduodamos niekur.

Ypač reikia pabrėžti tai, kad asmenys, kurių prastas kredito reitingas, neturėtų galvoti, kad kažkuri bendrovė išduos tokią paskolą. Tas pats liečia ir tikrinant mokumo galimybes. Norintys pasiskolinti skolų padengimui pirmiausia yra patikrinami. Tikrinamas kreditingumas, kredito istorija, turimi įsipareigojimai bei jų vykdymas.

Jeigu asmuo yra neatsakingas tiek, kad negrąžina skolų kitoms kreditų bendrovėms, tai toks žmogus net neturėtų galvoti apie naujos paskolos gavimą. Jis jau turės neatsakingo asmens statusą. Jis bus įrašytas į skolininkų sąrašus. Pabrėžtina, kad didžiojoje dalyje kredito bendrovių taikomas reikalavimas, jog asmuo tuose skolininkų sąrašuose neegzistuotų. Tad, jeigu jūs jau esate sugadinę savo finansinę reputaciją, tai apie naujų kreditų gavimą galite tik pasvajoti. Bet, paskolos dirbantiems užsienyje gali būti išduodamos jeigu tokie asmenys skolininkais yra neoficialiai.

Trumpai tariant, paskolos turintiems skolų neišduodamos, jeigu asmuo, pateikęs paraišką, pasirodo yra uždelsęs grąžinti skolas kitoms finansų įstaigoms. Taip pat kreditas tokiems žmonėms neišduodamas pasiekus skolinimosi ribas ar esant situacijoje, kuomet pajamų negaunama visai. Kreipdamiesi į kredito bendrovę, tiksliai nurodykite savo asmeninius duomenis.

  • Įvertinimas
5.0