Paskolos iš privačių asmenų be užstato

Paskolos iš privačių asmenų be užstato suteikiamos bene mažiausiomis metinėmis palūkanomis bei itin didelėmis norimomis kredito sumomis. Privačiai skolintis galite iš šiuo metu itin didelio populiarumo sulaukusių sutelktinio finansavimo platformų, kuriose siūlomos itin didelės sumos. Vartotojai taip pat gali skolintis iki kelių metų laikotarpiui, o tai naudinga tiems, kurie nori mokėti mažesnes įmokas kiekvieną mėnesį. Apžvelkite žemiau siūlomas sutelktinio finansavimo sistemas.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Įprastai sutelktinis finansavimas pasitelkiamas norint surasti geresnius paskolų palūkanų pasiūlymus.

Visos paskolos iš privačių asmenų be užstato išduodamos kiek lengvesnėmis sąlygomis.

paskolos is privaciu asmenu be uzstato

Kadangi šios sutelktinio finansavimo sistemos nėra įpareigotos laikytis tokios pačios tvarkos kaip vartojimo kreditus išduodančios bendrovės, tai jose skolintis yra pigiau ir paprasčiau. Ten esantys privatūs paskolų teikėjai gali paskolinti pinigų ir tiems, kurių kredito reitingo kategorija yra B ar C. Paskolos iš privačių asmenų be užstato išduodamos gana mažomis palūkanomis ir kaip teigiama aukščiau – jos yra vienos mažiausių rinkoje.

Skolinantis privačiai, jums teks pateikti visus būtinus duomenis, kurie reikalingi paskolų gavimui. Ar reikės užstato ar ne – priklausys nuo jūsų finansinės padėties bei kredito istorijos. Jeigu jūsų kredito istorija turės daug neigiamų įrašų, tai faktas, kad kredito įstaiga norės kažkokių garantijų, o jomis gali būti būtent įkeičiamas turtas.

Paskolos iš privačių asmenų be užstato suteikiamos ne taip greitai.

Galvojantiems, kad tokios paskolos iš privačių asmenų be užstato suteikiamos taip pat greitai kaip ir įprastose kreditų bendrovėse, reikėtų labiau pasidomėti skolinimo tvarka. Minėtose sutelktinio finansavimo sistemose dabar yra tokia situacija, jog kiekvieno vartotojo padėtis yra vertinama itin atsakingai ir atidžiai. Tai užtrunka gana nemažai laiko. Vartotojas, pateikęs paskolos paraišką tokioje sistemoje, turi sulaukti ir kreditingumo įvertinimo. Galiausiai tenka laukti kol paraiška patvirtinama ir rodoma investuotojams t.y. privatiems kreditoriams.

Jeigu jūsų paraiška praėjo patikrinimą ir ji jau rodoma privatiems skolintojams, tai tada jums gali tekti laukti ir kelias savaites. Matote, šiose platformose paskolos sumos turi būti surenkamos. Paskolos iš privačių asmenų be užstato tokiose platformose surenkamos negreitai, nes kai kurie investuotojai yra atsargesni.

Jeigu jums reikia paskolos iš privačių asmenų be užstato, tai jos galite ieškoti kreipiantis ir į privačius kreditorius kitose vietose. Taip pat ir paskolos dirbantiems užsienyje gali būti gaunamos privačiai, tačiau skolintis bus galima tik tuo atveju, jeigu jūsų kreditingumo rodiklis bus įvertintas tik teigimai.

Iš privačių asmenų kreditus gauti galima geresnėmis sąlygomis, tačiau kreditoriai akcentuoja, kad jos nėra skirtos netinkamai skolas grąžinantiems vartotojams. Jeigu jūs neišgalėsite mokėti mėnesio įmokų laiku, tai tuomet kreditoriai jūsų paskolos paraišką atmes be jokių ilgų svarstymų. Jie matys, kad jūsų kreditingumas yra prastas, todėl pinigų paskolinti jums tikrai negalės.

Įvertinimas
5.0