Kreditas be palūkanų

Kreditas be palūkanų skirtas tiems, kurie nori internetu pasiskolinti visiškai nemokamai. Klientas nemoka jokių palūkanų visą kredito laikotarpį. Tokios paskolos įprastai būna tik trumpalaikės ir siekiančios iki 3 mėnesių. Norintiems skolintis ilgesniam laikotarpiui, vėliau teks mokėti ir palūkanas. Visą tvarką pateikia kreditų bendrovės.

Jeigu viena bendrovė nesuteikė paskolos - bandykite kitoje!

paskolu klubas refinansavimo paskolos finbee kreditai refinansavimui refinansavimas credit24 paskoloslt baneris

Paskolą be palūkanų gali gauti visi asmenys, kurie pagal mokumo vertinimo kriterijus praeina kreditingumo patikrą. Tai reiškia, kad iki šiol sėkmingai paskolas gaunantys asmenys gali gauti kreditus be palūkanų. Nereikėtų susivilioti tik tais pasiūlymais, kuriems nustatomos siauros grąžinimo galimybės. Paskolos iš privačių asmenų irgi gali būti puiki išeitis.

Kreditas be palūkanų išduodamas trumpam laikui – nepamirškite to.

kreditas be palukanu

Klaidingai informuoti vartotojai kartais nesupranta, kad imant ilgalaikę paskolą su galimybe nemokėti palūkanų, jie anksčiau ar vėliau turės tas palūkanas sumokėti. Aiškiau kalbant, ilgalaikių paskolų nemokamas laikotarpis tęsiasi tik maždaug pirmus tris mėnesius. Kai tie trys mėnesiai praeina, klientui reikia sumokėti mėnesio įmoką, į kurią įskaičiuojamos palūkanos bei kiti mokesčiai. Tai negalioja tais atvejais, kuomet imama paskola už užstatą.

Verta akcentuoti, kad trumpalaikis kreditas be palūkanų gali būti ir šiek tiek žalingas. Matote, jeigu per trumpą laiką jūs nesugebėsite visiškai įvykdyti tokio skolinio įsipareigojimo, tai jums neliks kitos išeities kaip tik mokėti pratęsimo mokestį. Jeigu jo nemokėsite, tada paskolų bendrovė imsis radikalių priemonių savo interesų gynimui. Ji kreipsis į partnerius, kurie išieško skolas. Tai teisininkai, už kurių paslaugas sumokėsite jūs.

Kiekvienas kreditas be palūkanų turi būti imamas įvertinus situaciją.

Skolinantis būtina viską kruopščiai apskaičiuoti, ypač laikotarpius. Jeigu jums reikia didelės sumos kuo skubiau, tai dar nereiškia, kad toks kreditas be palūkanų jums bus naudingas. Pagalvokite iš kur gausite tokią pačią didelę sumą kai praeis tie keli mėnesiai. Jeigu tos sumos neturėsite, tai jums grės prieš tai minėtos pasekmės. Tokiais atvejais rekomenduojama imti kreditą ilgesniam laikui. Kreditas be palūkanų gali būti imamas ir keliems metams, be pačius pirmus mėnesius jums nereikės mokėti nei palūkanų, nei įmokų. Pirmą įmoką turėsite mokėti pagal sutartyje nurodytus reikalavimus ir datą. Bet, tokios paskolos bedarbiams ieškoti nereikėtų.

Toks sprendimas būtų gerokai palankesnis, nes ilgalaikės paskolos dažniausiai pasižymi gerokai mažesnėmis mėnesio įmokomis. Taip pat tokiose situacijose vertėtų pasidomėti kas yra sutelktinis finansavimas, nes tai irgi gali būti išeitis.